Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Kliknij "Zamknij" by zaakceptować je, i móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów.

zamknij
Wszystkie bestsellery
  • Banner

Zobacz nasze Aukcje  • -129,00 zł
  • Tylko online

Office 2019 Home and Student

O19HSW
Wersja
Nasza poprzednia cena 578,00 zł
449,00 zł Zniżka 129,00 zł
Brutto *
Ilość
Towar dostępny

Opis

Office 2019 Home and Student dla Mac

Microsoft Office 2019 Home and Student  to najnowszy pakiet głównych programów Microsoft Office. Oprogramowanie zawiera aplikacje, które są niezbędne do codziennej pracy w szkole lub w domu: Word, Excel i PowerPoint. Działa na Windows 10.

Ważne: Ten produkt jest dostępny tylko dla systemów Windows 10, Windows Server 2019 lub MAC OS.

Nie masz systemu Windows 10? Sprawdź naszą ofertę na Office 2016 - pakiet jest zgodny ze starszymi wersjami systemu Windows. 

Microsoft Office 2019 Home and Student for MAC jest zgodny z trzema najnowszymi wersjami systemu MacOS.


  • Dzięki Word 2019 możesz tworzyć wspaniale uporządkowane dokumenty w krótkim czasie. Zapewnia szeroki zakres funkcji, które przeniosą twoją pracę na zupełnie nowy poziom. Piękne predefiniowane szablony zaoszczędzą ci mnóstwo czasu. Możesz także użyć swojej kreatywności i stworzyć własny, dostosowany szablon. Word 2019 zawiera dużą bazę czcionek, kształtów i klipów, które sprawią, że Twoje dokumenty będą atrakcyjne wizualnie. A dzięki głębokiemu sprawdzeniu gramatyki i pisowni możesz być pewny siebie nawet przy pisaniu bardzo skomplikowanych tekstów!
  • Excel 2019  pomaga zarządzać różnymi typami danych nawet w dużych ilościach. Korzystaj z szerokiej gamy formuł matematycznych i statystycznych i oszczędzaj dużo czasu, pozwalając programowi obliczyć wszystko za Ciebie. Formatowanie, wykresy przebiegu, tabele, wykresy lub wykresy graficzne pomogą szybko i w prosty sposób kształtować dane, a szablony mogą przyspieszyć proces.
  • PowerPoint 2019 to jedno z najpopularniejszych programów prezentacyjnych z inteligentną technologią, który pomoże Ci ożywić prezentację w mgnieniu oka. Wzbogać stare i nowe dokumenty o piękne wzornictwo, optymistyczną muzykę, kinowy ruch, modele 3D lub ikony.
  • OneNote jest aplikacją do wykonywania cyfrowych notatek. Zwracamy uwagę na to, że aplikacja OneNote nie jest już częścią pakietu Office 2019 i została zastąpiona przez program OneNote dla Windows, który jest dostępny w systemie Windows 10.

Szczegóły produktu
O19HSW
100 Przedmioty
1 inny produkt w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku