Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Kliknij "Zamknij" by zaakceptować je, i móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów.

zamknij

Do tematu modernizacji komputerów, podchodzę trochę inaczej niż większość firm i sklepów w Polsce. Ponieważ zdaję sobie sprawę, że nie każdy ma na wydanie kilka tysięcy złotych czy to na modernizację, czy zakup nowego komputera, dlatego zawsze staram się dopasować ofertę do Ciebie. I nie mówię tu o modernizacji opartej na nowych podzespołach ( oczywiście takie również wykonuję ) ale większość ludzi którzy zwracają się do mnie, ma na wydanie kilka set zł a oczekuje realnego przyrostu wydajności i nie oczekuje instalacji w tym budżecie - nowych podzespołów.

Dlatego większość takich budżetowych modernizacji wykonuje się na podzespołach używanych. Zapewne niektórzy nie zdają sobie nawet sprawy, że wymieniając jedne, dwa lub trzy komponenty i bazując na częściach używanych - można znacząco przyspieszyć komputer i cieszyć się płynną grą oraz pracą w najnowszych produkcjach.

Co zyskujesz rozbudowując komputer u mnie?

Zawsze dopasuję najbardziej wydajną ofertę do Twojego budżetu.

Odpada Ci problem z martwieniem się, czy kupując używane podzespoły z rynku wtórnego, nie utopisz pieniędzy i albo przyślą Ci uszkodzone, albo zaraz się zepsują. Tutaj ja biorę to na barki. Wszystkie podzespoły zawsze przed sprzedażą są dokładnie testowane przez parę godzin, oraz udzielam na nie co najmniej 3 miesięcznej gwarancji.

Taka modernizacja pozwoli Ci zaoszczędzić sporo pieniędzy, bo idąc do pierwszego lepszego sklepu powiedzą Ci, że trzeba kupić nowy komputer. Jest im tak wygodniej i łatwiej, a ja będąc również pasjonatem i rozumiejąc to, że czasem mamy tylko 100-200 zł na modernizację PC, nigdy Ci tak nie odpowiem i zawsze postaram się dopasować optymalne dla Ciebie rozwiązanie.

Zapraszam do mojej firmy w celu dokonania oględzin tego co posiadasz (PC) oraz dopasowaniu modernizacji zarówno cenowo jak i budżetowo pod Ciebie.

Jeśli mieszkasz za daleko od Warszawy, jak najbardziej możesz też to zrobić u mnie, wypełniając poniższy formularz i stosując się do poniższych zasad:

 1. Koszt wyceny modernizacji to 20 zł. Płatny przelewem na moje konto firmowe.
 2. Nr konta bankowego do zaliczek i wycen: 72 1140 2004 0000 3202 7806 819 (mBank)
 3. Powyższy koszt jest odliczany od końcowej ceny modernizacji, jeśli wykonasz ją u mnie. Czyli jeśli modernizacja będzie kosztować 300 zł, to dopłacasz potem tylko 280 zł. W przypadku jak się rozmyślisz, 20 zł pozostaje u mnie na poczet czasu poświęconego na jej przygotowanie, a ja wystawiam Ci Fakturę bez VAT.
 4. Załącznik z potwierdzeniem przelewu 20 zł, w PDF i wiadomość co trzeba zmodernizować / wymienić, wysyłasz na TEN adres e-mail. 
 5. Po ustaleniu co wymieniamy i ile to będzie kosztować, wysyłasz do mnie swój sprzęt na podany w zakładce KONTAKT adres mojej firmy / serwisu.
 6. Jak sprzęt dotrze do mnie, zabieram się za kompletowanie do niego podzespołów. Nie odpowiadam za uszkodzenia wynikłe w trakcie transportu sprzętu do mnie. Dlatego zawsze sugeruję wysyłanie kurierem , paczką ubezpieczoną a nie Pocztą Polską.
 7. Po zakończeniu modernizacji ( przeważnie 5-7 dni roboczych ), dogłębnych testach systemu, gdy uznam że jest gotowy do pracy, informuję Cię o tym. Wystawiam Ci PRO FORMA na ustaloną kwotę modernizacji  plus koszt transportu (25 zł kurier) i odliczając zaliczkę którą już wpłaciłeś i wysyłam Ci ją mailem.
 8. Po opłaceniu przez Ciebie należności (zaksięgowanie środków na koncie firmowym), wysyłam Ci Twój komputer, wraz z fakturą oraz adnotacją o gwarancji.
 9. Cieszysz się zmodernizowanym sprzętem

W przypadku nie odebrania komputera po modernizacji, bądź nie uiszczenia zapłaty za nią, po miesiącu czasu sprzęt przechodzi na własność world4players i jest sprzedawany w ramach pokrycia kosztów. 

Prowadzę również usługę wymiany pasty CPU (procesor) i GPU (karta graficzna)  na:

 • Thermal Grizzly Kryonaut (koszt 40zł)
 • ciekły metal (koszt 50zł)

Taki zabieg pozwoli znacząco obniżyć temperatury procesora lub karty graficznej. Bardzo dobrze sprawdza się również jeśli podkręcasz procesor lub grafikę.

Mogę również wykonać OC (podkręcanie)

 • Procesora
 • Grafiki
 • RAM'u

Jeśli samemu masz obawy lub nie umiesz tego zrobić. Wycena OC robiona jest indywidualnie, uzależniona od podzespołów i tego co chcesz podkręcać.

NA WSZYSTKIE UŻYWANE KOMPUTERY i PODZESPOŁY ZAKUPIONE U MNIE -  UDZIELAM 3 MIESIĘCZNEJ GWARANCJI NA PODSTAWIE WYSTAWIONEJ PRZEZE MNIE Faktury bez VAT.

Z racji tego, że używane części raz są, raz nie na rynku, raz szybko znikają a raz zalegają, moja oferta modernizacji ważna jest 24h. Po tym czasie nie gwarantuję podanych wcześniej cen. Więc decyzję i ewentualne zmiany musisz podjąć dosyć szybko, żeby zagwarantować sobie utrzymanie cen. To oczywiście rzadkie przypadki, jednak się zdarzają, że wyceniany towar się w miedzy czasie sprzeda jeśli nie pochodzi on z mojego magazynu a z magazynów firm trzecich. Czas to pieniądz dla Ciebie, dla mnie i dla nich. 

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zamiast tego zaloguj się Lub Zresetuj hasło