Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Kliknij "Zamknij" by zaakceptować je, i móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów.

zamknij

Dlaczego Uber eats?

Jeśli szukasz stałej lub dorywczej pracy, która jest zarówno łatwa jak i przyjemna oraz pozwoli Ci fajnie zarobić to nie mogłeś trafić lepiej! Praca u nas w Uber Eats polega na dowożeniu dań z restauracji na zamówienie. Wystarczy, że jesteś pełnoletni, posiadasz skuter, samochód, czy rower i chcesz pracować według własnego, elastycznego grafiku z możliwością odpoczynku między dostawami.

Zarobki wahają się w granicach około 500 – 1000 zł tygodniowo.

Nie zwlekaj, czekamy na Ciebie !

KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY Z world4players?

Kontrola nad rozliczeniami

Stworzyliśmy specjalny system służący do rozliczeń kierowców UBER. Sam decydujesz jak często się rozliczasz, dzięki czemu wypłatę dostajesz w tedy kiedy chcesz. Rozliczenia są zawsze terminowe, pieniądze wysyłamy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu przelewu od UBER. U nas za rozliczenia płacisz tylko w tedy kiedy jeździsz – jeżeli nie jeździsz w danym tygodniu nie pobieramy od Ciebie opłaty.

Zawsze aktualne promocje

Jeśli jesteś zadowolony z naszych usług – Poleć nas dla innych kierowców. Dzięki poleceniom zyskujesz darmowe rozliczenia lub bonusy pieniężne.

O WSPÓŁPRACY

Legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia

Masz firmę? możliwość podpisania umowy B2B

Za rozliczenie pobieramy tylko 20% (min. 10zł) od zarobku brutto tygodniowo lub 30% (min. 30zł) od zarobku brutto miesięcznego

Pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz

Nie pobieramy prowizji w tygodniu w którym nie pracujesz

Możliwość korzystania z aktualnych promocji i bonusów

ZACZNIJ WSPÓŁPRACĘ W MNIEJ NIŻ 15 MINUT!

DODAJ PARTNERA PODATKOWEGO UBER

Wyślij nam swój adres email na który założyłeś/aś uber'a a my wyślemy ci zaproszenie.

DANE DO PODPIĘCIA:
uber@world4players.com
501211108
*oferta dostępna na razie tylko dla Warszawy
ROZPOCZNIJ Z NAMI WSPÓŁPRACĘ

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń: 501211108 / 533655880. Na Twój adres e-mail prześlemy umowę i niezbędne informacje.

Śledź nas na Facebooku