Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Kliknij "Zamknij" by zaakceptować je, i móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów.

zamknij

Grand Theft Auto V + Pakiet kryminalisty (PC) PL Rockstar

84,99 zł
Brutto
Ilość
Wysyłka w 15 minut!

Co otrzymujesz po zakupie?

 • Nieograniczony dostęp do gry
 • Pełną wersję gry
 • Na koncie można zmieniać dane
 • Konto jest PRYWATNE
 • Tryb gry OFFLINE / ONLINE
 • Usługę udostępnienia/utworzenia konta
 • Platforma ROCKSTAR 

Opis gry:

Kup ten pakiet, aby otrzymać Grand Theft Auto V i Zestaw początkującego kryminalisty. Nie kupuj go, jeśli posiadasz już Zestaw początkującego kryminalisty. Szczegóły poniżej.

 

Zanurz się w doceniony przez krytyków otwarty świat gry Grand Theft Auto V od Rockstar Games, która otwiera także dostęp do Grand Theft Auto Online – dynamicznego i stale ewoluującego uniwersum sieciowego dla maksymalnie 30 graczy naraz.

 

Zestaw początkującego kryminalisty jest dla nowych graczy Grand Theft Auto Online najszybszym sposobem na rozkręcenie swojego przestępczego imperium.

 

Otrzymaj dostęp do szerokiego wachlarza najciekawszej i najpopularniejszej zawartości w GTA Online, w tym nieruchomości, wytwórni, uzbrojenia i pojazdów. Kupowana oddzielnie, cała zawartość tego zestawu warta jest łącznie ponad 10 000 000 GTA$.

 

Rozpoczynaj przedsięwzięcia biznesowe w biurze prezesa na szczycie wieżowca Maze Bank West, prowadź badania nad potężnymi technologiami wojskowymi w czeluściach podziemnego bunkra w lesie Paleto lub przemierzaj ulice przeróżnymi pojazdami, w tym superautem, motocyklami, bojowym łazikiem Dune i nie tylko.

 

Oprócz tego otrzymasz 1 000 000 GTA$ i zestaw potężnego uzbrojenia, które pomoże ci zawładnąć Los Santos i hrabstwem Blaine.

 

Zawartość zestawu początkującego kryminalisty warta jest łącznie ponad 10 000 000 GTA$, a jej zakup zapewnia w Grand Theft Auto Online dostęp do:

1 000 000 GTA$ w gotówce

 

Nieruchomości:

 • Biuro w Maze Bank West
 • Bunkier dozbrojeniowy w lesie Paleto
 • Drukarnia fałszywych banknotów na pustyni Grand Senora
 • Siedziba klubu w Great Chaparral
 • Apartament przy 1561 San Vitas Street
 • 10-miejscowy garaż przy 1337 Exceptionalists Way

 

Pojazdów:

 • Łazik Dune
 • Maibatsu Frogger
 • Enus Windsor
 • Obey Omnis
 • Coquette Classic
 • Turismo R
 • Pegassi Vortex
 • Huntley S
 • Western Zombie Chopper
 • Banshee

 

Uzbrojenia, odzieży i tatuaży:

 • Kompaktowy granatnik
 • Karabin wyborowy
 • Karabin kompaktowy
 • Stroje kaskaderskie oraz z aktualizacji Import/Eksport, tatuaże z aktualizacji Motocykliści

 

 

 

 

UWAGA: Zawartość dodatkowa, która wymaga Grand Theft Auto V. Ta zawartość jest dostępna jedynie w Grand Theft Auto Online, w grze jest oznaczona jako BEZPŁATNA i nie można jej wymienić na walutę. Dotyczy to także pojazdów. Po zainstalowaniu należy uruchomić GTA Online i postępować zgodnie ze wskazówkami na ekranie, aby odebrać swoją zawartość w sklepach i na stronach internetowych w grze.

 

Rockstar Games, Inc. ©2008-17. Rockstar Games, Grand Theft Auto, GTA Five, Grand Theft Auto Online i R* są symbolami/logotypami/własnością Take-Two Interactive. Wszystkie inne symbole i znaki handlowe należą do ich właścicieli. Dolby oraz symbole podwójnej litery D są znakami handlowymi firmy Dolby Laboratories. Wykorzystuje technologię Bink Video. Copyright © 1997-2012 RAD Game Tools, Inc. Technologia syntezy ruchowej euphoria została opracowana przez firmę NaturalMotion i do niej należy kod tej technologii, (c) NaturalMotion 2008. „NaturalMotion, „euphoria oraz znaki NaturalMotion i euphoria są znakami handlowymi firmy NaturalMotion. Udostępniane na licencji. Produkt wykorzystuje technologię Autodesk® Scaleform®, © 2013 Autodesk, Inc. Wszystkie inne symbole i znaki handlowe należą do ich właścicieli. Wszystkie prawa zastrzeżone.

 

Treść licencji użytkownika dostępna jest na stronie rockstargames.com/eula. Warunki korzystania z konta sieciowego znajdują się pod adresem rockstargames.com/socialclub. Łamanie postanowień umowy użytkownika końcowego, zasad postępowania online oraz innych zasad może skutkować ograniczeniem lub zablokowaniem dostępu do gry lub konta sieciowego. Dział obsługi klienta i pomoc techniczna znajdują się pod adresem rockstargames.com/support.

 

Niezbywalny dostęp do elementów specjalnych (takich jak ekskluzywna zawartość online, zawartość do odblokowania, materiały do pobrania), usług i funkcji (takich jak tryb wieloosobowy, zawartość dodatkowa) może wymagać wprowadzenia jednorazowego kodu, dodatkowej opłaty lub rejestracji konta sieciowego (od 13 lat). Dostęp do elementów specjalnych może wymagać połączenia z internetem i nie być dostępny dla wszystkich. Funkcje mogą ulec zablokowaniu, modyfikacjom lub być oferowane na zmienionych zasadach, o czym użytkownik zostanie powiadomiony z 30-dniowym wyprzedzeniem. Kopiowanie, modyfikowanie, przesyłanie, wyświetlanie w miejscach publicznych, wypożyczanie, pobieranie opłat za grę lub łamanie zabezpieczeń przed kopiowaniem jest surowo zabronione.

 

Wszystkie wydarzenia i postacie przedstawione w niniejszej grze są fikcyjne. Jej zawartość jest całkowicie fikcyjna i nie przedstawia ani nie opisuje żadnych prawdziwych wydarzeń, osób lub podmiotów. Wszelkie podobieństwa są całkowicie przypadkowe. Producenci i wydawcy niniejszej gry w żaden sposób nie zachęcają i nie namawiają do zachowań w niej przedstawionych, ani też ich nie pochwalają.

 

Rockstar Games, 622 Broadway, New York, NY, 10012
T2 Take Two Interactive

 

Więcej informacji na temat usług sieciowych, opłat, ograniczeń i warunków korzystania z gry znajduje się na www.rockstargames.com.

 

Musisz zaakceptować licencję użytkownika, której treść dostępna jest na stronie rockstargames.com/eula. Niezbywalny dostęp do elementów specjalnych (ekskluzywna zawartość online, zawartość do odblokowania, materiały do pobrania, usługi i funkcje) może wymagać wprowadzenia jednorazowego kodu, dodatkowej opłaty oraz/lub rejestracji konta sieciowego (od 13 lat). Łamanie postanowień umowy użytkownika końcowego, zasad postępowania online oraz innych zasad może skutkować ograniczeniem lub zablokowaniem dostępu do gry lub konta sieciowego. Dostęp do elementów specjalnych może wymagać połączenia z internetem i nie być dostępny dla wszystkich. Funkcje mogą ulec zablokowaniu, modyfikacjom lub być oferowane na zmienionych zasadach, o czym użytkownik zostanie powiadomiony z 30-dniowym wyprzedzeniem.

 

Zdarzenia przedstawione w grze mają charakter fikcyjny, a gra nie przedstawia ani nie opisuje żadnych prawdziwych wydarzeń, osób lub podmiotów. Producenci i wydawcy niniejszej gry w żaden sposób nie zachęcają i nie namawiają do zachowań w niej przedstawionych, ani też ich nie pochwalają. Nieupoważnione kopiowanie, modyfikowanie, przesyłanie, wyświetlanie w miejscach publicznych, wypożyczanie, pobieranie opłat za grę lub łamanie zabezpieczeń przed kopiowaniem jest surowo zabronione.

 

Nabywanie i korzystanie podlega określonym ograniczeniom. Wejdź na www.rockstargames.com/eula i www.rockstargames.com/legal, aby uzyskać dostęp do licencji użytkownika końcowego i warunków korzystania.

GTAVP
999 Przedmioty

Opis

Rodzaj
Klucz
Platforma
PC
Launcher
Rockstar

Specyficzne kody

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zamiast tego zaloguj się Lub Zresetuj hasło