Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Kliknij "Zamknij" by zaakceptować je, i móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów.

zamknij

Access 2016

309,00 zł
Brutto

Po zakupie otrzymasz:
  • Klucz produktu
  • Potwierdzenie zakupu
  • Wsparcie techniczne
  • Pomoc w ewentualnej instalacji i aktywacji

  • Nowy produkt
Ilość
Wysyłka w ciągu 48 godzin!

Microsoft Access 2016 stanowi rozbudowany program bazy danych, który pozwala na gromadzenie danych, zarządzanie a następnie publikowanie w trybie offline lub internecie. Program ten możecie Państwo wykorzystywać do zakładania małych baz danych do użytku osobistego albo dużych baz danych w firmach. Ponieważ Office Access 2016 można łączyć z takimi produktami jak Office 365 i/lub SharePoint, dlatego istnieje możliwość udostępniania gotowych baz danych innym użytkownikom i pracownikom szybko, łatwo i w dowolnym miejscu.

Efektywne zarządzanie bazami danych przy pomocy programu Microsoft Access 2016

Dzięki MS Access 2016, który jest częścią pakietu Office-Pakietu, możecie tworzyć Państwo bazy danych, formularze lub nawet obszerne raporty. Wraz z programem dostarczone zostaje wiele gotowych szablonów, jak na przykład: bazy danych kontaktów, zarządzanie zadaniami, projektami, śledzenie problemów. Alternatywnie można wygenerować w programie Access 2016 całkowicie nowa baze danych, indywidualnie dopasowana do Państwa wymagań.  

Nigdy nie stracicie z oczu Waszego klienta, umieszczając w Office Access 2016 jego zdjęcia, numery telefonów, adresy e-mail i inne dane. Do wszystkich istotnych informacji, niezbędnych w codziennej pracy macie Państwo dostęp w sposób intuicyjny, szybki i jasny. Sami, przy pomocy paru kliknięć myszką, tworzycie Państwo tabele podobne do Excel, uzupełniając je ważnymi informacjami, zdjęciami oraz plikami PDF.

Ważne funkcje programu Microsoft Access 2016:

Zarządzajcie Państwo bazami danych dowolnego rodzaju: od projektów, poprzez listy zadań, książki adresowe, aż do ewidencji aktywów, czy śledzenia zapasów towaru. Korzystajcie Państwo z różnych funkcji programu MS Access 2016, które znacie z innych programów Office. Dzielcie się całymi bazami danych i współpracujcie nad dokumentami z kolegami poprzez Office365 i za pośrednictwem połączenia SharePoint. Generujcie w ciągu kilku sekund odpowiednie typy baz danych, dzięki integracji nowych typów szablonów, które obejmują większość aplikacji. Importujcie do programu bazy danych istniejące rejestry: zdjęcia, pliki PDF, dokumenty Excel,dane SQL oraz inne. Używajcie Państwo Access 2016 do tworzenia krótkich podsumowań jak i rozległych raportów z codziennej pracy z Waszymi bazami daych.

Indywidualne aplikacje Web-Access-App MS Access 2016

Jeśli pracujecie Państwo wspólnie z kolegami, przy pomocy Access 2016 możecie bardzo łatwo tworzyć wydajne Web-Access-Apps: Kompletne struktury baz danych i wszystkie niezbedne formularze potrzebne do przetwarzania danych sa równień tutaj zintegrowane. Ten Apps funkcjonuje przy współpracy z dowolnie wybraną przeglądarka, nawet jesli Office Access 2016 nie jest na urządzeniu odbiorcy zainstalowany.

Microsoft Access dokonuje to poprzez połączenie z Office 365 i/lub SharePoint, dzięki czemu wraz z kolegami możecie Państwo pracować nad bazą danych. Ponieważ Access 2016 zapewnia taki sam interfejs użytkownika, jak inne aplikacje pakietu serii Office-2016, istnieje możliwość utworzenia nowej bazy danych w ciągu kilku minut. Chcielibyście Państwo umieścić istniejącą bazę danych w programie Microsoft Access 2016? Ten program bazy danych, dokładnie w tym celu stworzony, pozwala na import dokumentów Excel lub baz danych SQL.

A16

Specyficzne kody

Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Microsoft

System Operacyjny Windows 7 albo wyżej Windows 10 Server Windows Server 2012 R2 Windows Server 2008 R2 Windows Server 2012
Procesor 86- lub x64-bitowy prozesor z 1 gigaherc (GHz) lub szybszy oraz SSE2
Karta Graficzna Dla optymalnej pracy wymagana jest karta graficzna DirectX 10
Pamięć RAM 1 GB RAM (32-Bit) lub 2 GB RAM (64-Bit)
Dysk 3 GB wolnej pamiąci na dysku
Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
produkt dostarczany mailem 0 zł

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zamiast tego zaloguj się Lub Zresetuj hasło