Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Kliknij "Zamknij" by zaakceptować je, i móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów.

zamknij

Access 2019

379,00 zł
Brutto

Po zakupie otrzymasz:
  • Klucz produktu
  • Potwierdzenie zakupu
  • Wsparcie techniczne
  • Pomoc w ewentualnej instalacji i aktywacji

  • Nowy
Ilość
Wysyłka w ciągu 48 godzin!

Najnowsza wersja programu bazy danych Access firmy Microsoft to wydajne narzędzie, przydatne zarówno dla prywatnych użytkowników, jak i w przedsiębiorstwach. Bez względu na to, czy chodzi o prywatną bazę danych, czy skomplikowany system bazy danych. Microsoft Access 2019 oferuje wszystko, czego wymaga płynna i wygodna praca na komputerach stacjonarnych i urządzeniach przenośnych. 

W porównaniu z poprzednią wersją, Microsoft Access 2016, firma z Redmond położyła większy nacisk na łatwość obsługi. Nowa wersja wyróżnia się zatem nie tylko wyraźnie uporządkowaną wstążką, ale także możliwością dostosowania całego interfejsu do własnych potrzeb. 

Proste importowanie danych i efektywne zarządzanie bazą danych

Dzięki dużej liczbie kreatorów nawet początkujący użytkownik szybko opanuje obsługę programu Access 2019 i będzie potrafił skorzystać z dopracowanych szablonów zarządzania projektem, towarami, zadaniami lub danymi kontaktowymi. Także zewnętrzne dane, jak PDF i obrazy, można w mgnieniu oka zintegrować z bazą danych za pomocą przejrzystych menu. 

Również importowanie danych z dokumentów Excel lub zewnętrznych baz danych SQL odbywa się bezboleśnie dzięki sprawdzonemu interfejsowi Office. Specjaliści od baz danych mogą ponadto tworzyć skomplikowane bazy danych dokładnie według własnych pomysłów. Przydatną funkcją programu Access 2019 jest także koordynacja współpracy nad bazą danych na platformie SharePoint lub poprzez połączenie z usługą Office 365. Poprzez Salesforce Data Connector można w bardzo prosty sposób importować dane z dowolnego źródłowego systemu kadrowego.

Rozwijanie aplikacji bazy danych bez specjalistycznej wiedzy

Microsoft Access 2019 jest nie tylko programem bazy danych. Program ten umożliwia użytkownikom rozwijanie własnych, opartych na bazie danych aplikacji na urządzenia przenośne. Jest to najprostszy sposób udostępnienia pracownikom danych poprzez SharePoint, nawet jeśli w swoim miejscu pracy nie mają w ogóle dostępu do programu Microsoft Access. Dzięki rozbudowanym kreatorom można to zrobić, nie znając się wcale na programowaniu.

Nowy model sterowania wykresami

W porównaniu z wersją Access 2016 nowy pakiet oprogramowania z 2019 r. jest znacznie bardziej rozbudowany i zawiera wszystkie małe nowości z ostatnich lat, a także kilka innych interesujących funkcji. Warto m.in. wspomnieć o zoptymalizowanej obsłudze za pomocą rysika we wszystkich programach pakietu Office 2019. To z kolei sprawia, że ich obsługa na urządzeniach Microsoft Surface staje się znacznie bardziej intuicyjna, chociażby z powodu lepszego wykrywania siły nacisku.

Kolejną ważną techniczną nowością najnowszej wersji programu Microsoft Access jest technologia „Modern Charts”, która zdecydowanie unowocześnia sterowanie wykresami i ułatwia ich obsługę projektantowi. Z „Modern Charts” można w wersji 2019 korzystać także w formularzach ciągłych, co w przypadku obowiązującego dotychczas rozwiązania opartego na ActiveX nie było możliwe.

A19

Specyficzne kody

Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Microsoft

System Operacyjny Windows 10
Procesor Procesor przynajmniej z 1 GHz, (32-bitowy (x86) lub 64-bitowy (x64) – zalecany znacznie szybszy
Karta Graficzna Karta graficzna DirectX 9 (minimalnie) ze sterownikiem WDDM 1.0, karta graficzna DirectX 10 (optymalnie)
Pamięć RAM Przynajmniej 2 GB RAM 32-bitowa / 64-bitowa), zalecane 4 GB RAM (32-bitowa / 64-bitowa
Dysk Przynajmniej 16 GB miejsca na dysku twardym (32-bitowy), 20 GB miejsca na dysku twardym (64-bitowy)
Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
produkt dostarczany mailem 0 zł

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zamiast tego zaloguj się Lub Zresetuj hasło