Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Kliknij "Zamknij" by zaakceptować je, i móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów.

zamknij

Outlook 2019

389,00 zł
Brutto

Po zakupie otrzymasz:
  • Klucz produktu
  • Potwierdzenie zakupu
  • Wsparcie techniczne
  • Pomoc w ewentualnej instalacji i aktywacji

  • Nowy produkt
Ilość
Wysyłka w ciągu 48 godzin!

W wersji Outlook 2019 firma z Redmond oferuje wydajny pakiet oprogramowania, który zawiera wiele interesujących nowości w porównaniu z wersją Outlook 2016. Podstawowym przeznaczeniem programu pozostaje jednak niezawodne wysyłanie i odbieranie wiadomości e-mail, a także możliwość wygodnego powiązania wielu kont i zarządzania nimi. 

Program Microsoft Outlook umożliwia ponadto użytkownikom tworzenie struktury folderów, list zadań, zarządzanie książkami adresowymi i organizowanie terminów w obszernym kalendarzu. Dzięki synchronizacji między różnymi urządzeniami końcowymi informacje są dostępne także na smartfonie lub notebooku zawsze wtedy, gdy są potrzebne. 

Przydatne nowości w programie Microsoft Outlook 2019

Komunikację ułatwiają ponadto rozszerzone funkcje organizacyjne, w tym m.in. możliwość sprawdzenia, ile kontaktów odpowiedziało już na zaproszenie. Równie praktyczną rzeczą jest nowe ostrzeżenie UDW, które pilnuje, aby użytkownik nieumyślnie nie wysłał odpowiedzi na otrzymaną wiadomość e-mail do wszystkich jej adresatów. Na podstawie tzw. „Bill Reminder” program Microsoft Outlook rozpoznaje ponadto skutecznie otrzymane rachunki i wprowadza terminy ich płatności w kalendarzu, co znacznie zmniejsza prawdopodobieństwo ich przegapienia. Funkcja „Bill Reminder” jest przydatna szczególnie dla małych przedsiębiorstw i osób prowadzących działalność gospodarczą.

Personalizowany interfejs użytkownika

W ramach renowacji swojego programu e-mail firma Microsoft generalnie zmodyfikowała i uporządkowała znany z poprzedniej wersji interfejs wstążkowy. Użytkownicy obecnej wersji mają zatem do wyboru tradycyjny interfejs i interfejs zredukowany do paska menu. Ponadto użytkownicy programu Microsoft Outlook 2019 mogą dowolnie dostosować zarówno elementy sterujące paska menu na górnej krawędzi ekranu, jak i elementy paska nawigacyjnego na lewej krawędzi ekranu. 

Lepsza ochrona przed wirusami i phishingiem

Zajęto się także kwestią bezpieczeństwa, przede wszystkim wyposażając obecną wersję programu Outlook w nową usługę Safe Link. Pozwala ona z jednej strony na znacznie lepszy podgląd osadzonych łączy, a z drugiej na filtrowanie w tle w czasie rzeczywistym łączy wirusów i phishingu.

Dodatkowe nowości do iOS

Pewne dodatkowe ulepszenia zostały wprowadzone w wersji Microsoft Outlook do systemu iOS. Należy do nich integracja funkcji Machine Learning z systemem kalendarza. Umożliwiają one w programie Microsoft Outlook 2019 poprzez analizę lokalizacji użytkownika i liczby uczestników zdarzenia przykładowo automatyczne zaproponowanie miejsca na spotkanie.

OL19

Specyficzne kody

Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Microsoft

System Operacyjny Windows 10
Procesor Procesor przynajmniej z 1 GHz, (32-bitowy (x86) lub 64-bitowy (x64) – zalecany znacznie szybszy
Karta Graficzna Karta graficzna DirectX 9 (minimalnie) ze sterownikiem WDDM 1.0, karta graficzna DirectX 10 (optymalnie)
Pamięć RAM Przynajmniej 2 GB RAM 32-bitowa / 64-bitowa), zalecane 4 GB RAM (32-bitowa / 64-bitowa
Dysk Przynajmniej 16 GB miejsca na dysku twardym (32-bitowy), 20 GB miejsca na dysku twardym (64-bitowy)
Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
produkt dostarczany mailem 0 zł

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zamiast tego zaloguj się Lub Zresetuj hasło