Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Kliknij "Zamknij" by zaakceptować je, i móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów.

zamknij

Outlook 2016

309,00 zł
Brutto

Po zakupie otrzymasz:
  • Klucz produktu
  • Potwierdzenie zakupu
  • Wsparcie techniczne
  • Pomoc w ewentualnej instalacji i aktywacji

  • Nowy
Ilość
Wysyłka w ciągu 48 godzin!

Microsoft Outlook 2016 to najlepszy i najczęsciej wykorzystywany program obsługujący pocztę e-mail w systemie Windows. Program umożliwia i pomaga w wysyłaniu i otrzymywaniu wiadomosci. MS Outlook 2016 daje możliwość korzystania z kilku kont jednocześnie, oraz pozwala na zarządzanie kalendarzem i adresami. Szczególnie przy dużej ilości wiadomości Outlook wykazuje dużą przydatność.

Terminy, e-maile łatwe zarządzanie na co dzień

Outlook 2016 służy jako centrum zarządzania w Twoim życiu zawodowym lub osobistym. Ustalanie terminów, zbieranie informacji kontaktowych ważnych osób, planowanie listy zadań. Program przypomni o ważnych terminach i zadaniach, które są do zrobienia. MS Outlook 2016 można zsynchroniować rownież na wielu różnych urządzeniach, dzięki czemu do informacji dostępnych na przyklad na Smartphonie będzie można mieć dostęp również na komputerze.

Jednocześnie Microsoft Outlook 2016 jest programem, który bardzo ułatwia radzenie sobie z pocztą. Rozbudowane funkcje filtrowania i wyszukiwana zapewniają możliwość szybkiego dostępu do ważnych wiadomości i do ich załączników. Zapisywanie projektów i wyświetlanie załączników z funkcji podglądu bez konieczności ich pobierania. Program informuje automatycznie o otrzymaniu nowej wiadomości, dzięki czemu można natychmiast reagować.

Microsoft Outlook 2016 umożliwia Państwu oddzielanie wcześniej otrzymanych wiadomości e-mail od nieprzeczytanych, co daje szybki dostęp do ważnych wiadomości. Dzięki funkcji Drag & Drop z łatwościa przeniesiecie Państwo e-maile do innego folderu. Aktywacja interfejsu dotykowego umożliwia Państwu korzystanie z programu Office 2016 Outlook na tablecie lub notebooku, jak to Państwo znacie dotychczas.

Nowe funkcje Microsoft Outlook 2016

  • W programie Office 2016 Outlook istnieje możliwość połączenia swojego konta z Facebook, lub podobnymi serwisami społecznościowymi, dzięki czemu macie Państwo natychmiastowy dostęp do swoich znajomych w sieciach społecznościowych.
  • Łatwy dostęp do książki adresowej i kalendarza umożliwia szybkie wyszukanie informacji o osobach, numerów telefonów i adresów e-mail.
  • Zapomnieliscie Państwoo załączniku do e-mail? MS Outlook 2016 ostrzega przed wysłaniem wiadomości, w zwiazku z tym ułatwia za wczasu korektę błędu.
  • Office 2016 Outlook jest kompatybilny z urządzeniami obsługiwanymi poprzez interfejs dotykowy, opcję tą można aktywować w razie potrzeby. Dzięki temu możliwe jest wygodne kontrolowanie wielu ważnych funkcji w urządzeniach typu tablet, bez konieczności korzystania z myszki lub klawiatury. 

Rozwiązanie dla prywatnych i profesjonalnych użytkowników

Zakup produktu Microsoft Outlook 2016 upoważnia Państwa do instalowania go na dokładnie jednym urządzeniu. Produkt przeznaczony jest zarówno dla użytkowników domowych, którzy chcą wnieść więcej porządku i struktury w ich codziennym życiu, jak również dla użytkowników profesjonalnych. Przedsiębiorcy, przedstawiciele wolnych zawodów, pracujący na wlasny rachunek, wszyscy czerpią ogromne korzyści z zalet programu Outlook 2016.

Ponieważ MS Outlook 2016 różni się od swojego poprzednika tylko częściowo, umożliwi to Państwu łatwe opanowanie programu. Program jest rownież kompatybilny z nowym systemem Windows 10 oraz zawiera wszystkie aktualizacje publikowane przez Microsoft. 

OL16

Specyficzne kody

Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Microsoft

System Operacyjny Windows 7 albo wyżej Windows 10 Server Windows Server 2012 R2 Windows Server 2008 R2 Windows Server 2012
Procesor 86- lub x64-bitowy prozesor z 1 gigaherc (GHz) lub szybszy oraz SSE2
Karta Graficzna Dla optymalnej pracy wymagana jest karta graficzna DirectX 10
Pamięć RAM 1 GB dla 32-bit lub 2 GB dla 64-bit
Dysk 3 GB wolnej pamiąci na dysku
Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
produkt dostarczany mailem 0 zł

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zamiast tego zaloguj się Lub Zresetuj hasło