Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Kliknij "Zamknij" by zaakceptować je, i móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów.

zamknij

Project Professional 2016 MAK

11 999,00 zł
Brutto

Po zakupie otrzymasz:
  • Klucz produktu
  • Potwierdzenie zakupu
  • Wsparcie techniczne
  • Pomoc w ewentualnej instalacji i aktywacji

  • Nowy produkt
Aktywacje
Ilość
Wysyłka w ciągu 48 godzin!

Nawet obszerne i skomplikowane projekty dają się z Project Professional 2016 szczegółowo zaplanować, monitorować i doprowadzać do skutku. To popularne oprogramowanie do zarządzania projektami firmy Microsoft, oferuje Państwu wsparcie we wszystkich zadaniach związanych z realizacją Waszych projektów. Do tego MS Project Professional 2016 dostarcza szereg funkcji, które mają za zadanie skuteczne wspomaganie pracy zespołowej. Oprócz polepszonej komunikacji dzięki Skype for Businnes, Microsoft Project Professional 2016 daje możliwość łatwiejszego i elastyczniejszego przerabiania projektu, wykorzystując przy tym polepszoną synchronizacje z SharePoint i Office 365. Korzystajcie Państwo z Project Professional 2016, mając swoje cele zawsze w zasięgu wzroku.

Zaawansowane funkcje dla efektywniejszego planowania projektu

Oprócz funkcji znanych już z wersji standard, MS Project 2016 Professional posiada wiele zaawansowanych dodatków, które umożliwiają planowanie szczególnie dużych projektów i ułatwiają wydajniejszę pracę. Należą do nich:

  • Skype for Businnes, który umożliwia bezpośrednio z Project Professional 2016 komunikację telefoniczną lub chatten w zespole. Wszystkie problemy mogą zostać od razu omówione a odpowiedzi na pytania, natychmiast odnalezione.
  • Dzięki lepszej synchronizacji z SharePoint i Office 365, możliwy jest dostęp do informacji o projekcie z każdego miejsca, można je edytować i dzielić się nimi ze współpracownikami poprzez strone internetową
  • Dzięki inteligentnym narzędziom, takim jak teamplaner czy zarządzanie zasobami, możecie Państwo potencjalne problemy szybko rozpoznawać i wystarczająco wcześnie na nie reagować, zanim terminy mogłyby zostać zagrożone
  • „co jeśli”- scenariusze pomogą wyeliminować ewentualne zatory i przewidzieć działania, zanim pojawią się prawdziwe problemy.
  • Znany już z programów Office interfejs, znacznie ułatwi Państwu orientację w Microsoft Project Professional 2016.

Aktywne przewidywanie i monitorowanie projektów

Dzięki Project 2016 Professional macie Państwo możliwość skutecznego zarządzania projektami. Duża liczba narzędzi pozwala, przy pomocy zaledwie kilku kliknięć, na stworzenie zupełnie nowego projektu, dostarczanie wszystkich niezbędnych elementów i stałe monitorowanie postępów. Różnorodne możliwości raportowania zapewniają, że macie Państwo dostep do  wszystkie ważnych danych i orientujecie się w nich na pierwszy rzut oka. Można przy tym szybko tworzyć prezentacje o aktualnym stanie projektu. Dzięki przedstawieniu danych na diagramach Gantta, zawsze będziecie wiedzieć jakie znaczenie mają poszczególne procesy i jakę rolę odgrywają w realizacji projektu.

Dzięki inteligentnym narządziom programu Microsoft Project Professional 2016, planowanie projektu daje się doskonale przewidywać. Teamplayer i menager zasobów pozwalają już na początku zidentyfikować potencjalnie "wąskie gardła" i stosowne do tego reakcje. Scenariusze „co jeśli” pokazują Państwu scenariusze możliwych zmian w ramach projektu. Analiza ścieżki postępu w Project 2016 Professional wykrywa potencjalne problemy, zanim staną się one realne i pomaga w znalezieniu rozwiązań, aby dotrzymać zaplanowanych terminów.

Praca zespołu zostaje znacznie poprawiona

Komunikacja w czasie rzeczywistym ze wszystkimi członkami zespołu funkcjonuje w Project Professional 2016 poprzez Skype for Businnes. Piszecie Państwo wiadomości kolegom na czacie, albo dzwońcie bezpośrednio z MS Project 2016 Professional, stawiając pytania i wyjaśniając różne kwestie. Wykorzystując poprawioną synchronizację z SharePoint i Office 365, uzyskujecie Państwo dostęp do swoich projektów z każdego miejsca. Szczególnie listy zadań dają się teraz o wiele łatwiej zarządzać i prowadzić na bieżąco. Umieszczając informacje o projekcie na stronie internetowej, dzielicie się nimi ze wszystkimi zainteresowymi stronami. Kupując Microsoft Project Professional 2016, otrzymujecie Państwo do ręki komplet narzędzi specjalnie zaprojektowanych do zespolowej pracy nad projektami.

PP16M500

Opis

Rodzaj
MAK
Edycja
2016

Specyficzne kody

Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Microsoft

System Operacyjny Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 R2
Procesor 1-GHz-procesor lub szybszy z 32 Bit (x86) lub 64 Bit (x64)
Karta Graficzna Dla optymalnej pracy zalecany DirectX10
Pamięć RAM 2 GB RAM
Dysk 3 GB wolnej przestrzeni dyskowej
Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
produkt dostarczany mailem 0 zł

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zamiast tego zaloguj się Lub Zresetuj hasło