Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Kliknij "Zamknij" by zaakceptować je, i móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów.

zamknij

Project Standard 2016 MAK

10 999,00 zł
Brutto

Po zakupie otrzymasz:
 • Klucz produktu
 • Potwierdzenie zakupu
 • Wsparcie techniczne
 • Pomoc w ewentualnej instalacji i aktywacji

 • Nowy
Aktywacje
Ilość
Wysyłka w ciągu 48 godzin!

Project Standard 2016 umożliwia przegląd swojego projektu w każdym momencie. Rozbudowane narzędzia programu Microsoft Project Standard 2016 wspierają w planowaniu i realizacji wszystkich projektów i pomagają w tworzeniu dokumentacji postępów. Analizuj stan zasobów, harmonogramy i budżety, zarządzasz bezpiecznie i pewnie projektami. Project 2016 Standard oferuje różnorodne możliwości mierzenia postępów i utrzymywania kontroli nad całym procesem realizacji projektu.

Wszechstronne możliwości zarządzania projektami

 • Plaowanie i zarządzanie projektami z pomocą prostych w użyciu funkcji, śledzenie na bieżąco zasobów, kosztów i postępów pracy
 • Najnowsze szablony projektów dostępnych na Office.com i natychmiastowe wprowadzanie ich do przedsięwzięć
 • Znany z aplikacji Office interfejs, zapewnia intuicyjną nawigacje w programie
 • Kompleksowe narzędzia kontrolne, takie jak raporty Burndown, czy przeglądy zasobów, pozwalają na mierzenie postępów projektów, dają możliwość wiarygodnej oceny alokacji.
 • Wzajemne zależności procesów mogą być w Project Standard 2016 przedstawiane za pomocą wykresów Gantta, dzięki czemu dowiecie się Państwo, jakie procesy najbardziej przyspieszają dynamikę pracy.
 • Dzięki zastosowaniu opcji osi czasu, możliwe jest graficzne przedstawianie rownoległych procesów i terminów ich realizacji.

Dane z Microsoft Project Standard 2016 pozwalają się przenosić do innych aplikacji Office i tam swobodnie edytować, odbywa się to przy tym bez jakiejkolwiek straty na jakości elementów. To powoduje, że wszelki informacje są zawsze pod ręką i można je używać do tworzenia prezentacji PowerPoint lub dokumentów Word.

Utrzymywanie wglądu w projekty

Microsoft Project Standard 2016 oferuje wiele różnych sposobów, aby skutecznie planować i zarządzać projektami. Teraz organizujecie Państwo swoje projekty niezwykle precyzyjnie i szczegółowo śledzicie wszelkie harmonogramy i alokacje zasobów. Bezpośrednio z Project 2016 Standard znajdziecie najnowsze szablony projektów na Office.com i  wprowadźcie je do przygotowanych planów projektu. Ulepszony interfejs graficzny, znany już z Office 2016,umożliwia łatwą orientacje w programie. Umieszczajcie na przejrzystym interfejsie w MS Project Standard 2016 wykazy codziennych zadań, ważne detale, przebiegi zadań i różne osie czasu. Daje to orientacje, którą uzyskacie przy pomocy jednego spojrzenia. Diagramy Gantta z kolei przedstawią Wam wszystkie zależności pomiędzy poszczególnymi procesami. Dzięki temu Microsoft Project 2016 Standard poinformuje dokładnie,które procesy są najbardziej krytyczne dla prawidłowego przebiegu Waszych projektów.

Monitorowanie postępów i gwarancja powodzenia

W programie Microsoft Project Standard 2016 posiadacie Państwo możliwość stałej obserwacji rozwoju projektu. Różne wskażniki pozwalają dokładnie śledzić, które operacje są niezbędne dla osiągnięcia celów projektu. Tworzenie regularnych prezentacji z Project 2016 Standard, umożliwia w ten sposób całemu zespołowi wgląd w poszczególne fazy projektu, rentowność, rozkład zasobów i inne ważne elementy projektu. Oprogramowanie do zarządzania projektami, pozwala przedstawić wszystkie kluczowe dane dotyczące projektu na osi czasu w formie graficznej. Sprawdzaj postępy na podstawie przygotowywanych raportów Burndown i udostępniajcie wyniki współpracownikom dzięki funkcjom programu MS Project Standard 2016. Daje to możliwość, by skutecznie reagować na pojawiające się problemy i szybko osiągać oczekiwane rezultaty.

PS16M500

Opis

Rodzaj
MAK
Edycja
2016

Specyficzne kody

Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Microsoft

System Operacyjny Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 R2
Procesor 1-GHz-procesor lub szybszy z 32 Bit (x86) lub 64 Bit (x64)
Karta Graficzna Dla optymalnej pracy zalecany DirectX10
Pamięć RAM 2 GB RAM
Dysk 3 GB wolnej przestrzeni dyskowej
Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
produkt dostarczany mailem 0 zł

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zamiast tego zaloguj się Lub Zresetuj hasło