Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Kliknij "Zamknij" by zaakceptować je, i móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów.

zamknij

Project Standard 2019 MAK

13 999,00 zł
Brutto

Po zakupie otrzymasz:
  • Klucz produktu
  • Potwierdzenie zakupu
  • Wsparcie techniczne
  • Pomoc w ewentualnej instalacji i aktywacji

  • Nowy produkt
Aktywacje
Ilość
Wysyłka w ciągu 48 godzin!

Wszystkie projekty w jednym miejscu  - dzięki Microsoft Project Standard 2019

Każdy projekt tylko wtedy się uda, kiedy jest zarządzany w możliwie najlepszy sposób - i właśnie w tym zakresie pomaga najnowsza wersja Microsoft Project Standard. Program służy do organizowania projektów, zasobów i całych portfeli wielu pojedynczych projektów. Dzięki temu użytkownicy zarówno w domu, jak i w firmie i domowym biurze mają wszystkie swoje krótko i długoterminowe projekty w jednym miejscu i nie grozi im, że utoną w chaosie. Ustrukturyzowana praca jest możliwa dzięki temu oprogramowaniu, które od ponad dwóch dziesięcioleci pomaga osobom samozatrudnionym i przedsiębiorstwom osiągać ich cele - ponadto Microsoft Project Standard 2019 umożliwia to przy użyciu tabletu, smartfonu, laptopa i komputera stacjonarnego.

Aby móc od razu rozpocząć strukturyzowanie projektu, Project Standard 2019 wyposażony jest w liczne szablony typowych procesów. Możliwe jest dostosowanie ich do własnych potrzeb, aby stworzyć indywidualne szablony dla przyszłych projektów i dzięki temu można zaoszczędzić sobie wiele pracy. Wiele znanych już narzędzi do planowania zadań Microsoft przejął z wersji 2016. Doświadczeni użytkownicy także szybko odnajdą się w najnowszym wydaniu oprogramowania i mogą w kilka minut zdefiniować wszystkie ważne parametry projektu - samodzielnie lub w chmurze w zespole z innymi osobami z firmy. Program jest kompatybilny z wszystkim urządzeniami z systemem operacyjnym Windows.

Aby obiecujący projekt przyniósł zakładane efekty, program Microsoft Project Standard 2019 posiada poprawioną funkcję zarządzanie zasobami - pracownikami, czasem oraz innymi elementami. Zespoły aktualizują zarówno czas i umiejętności swoich współpracowników z każdego miejsca, tak że kierownik projektu ma dostęp do informacji o dostępnych zasobach i może w każdej chwili odpowiednio reagować. Nowe narzędzia mają swój wkład w to, że procesy są protokołowane łatwiej i rejestracja czasu jest bardziej przejrzysta - niezależnie od wielkości ekranu, narzędzi do wprowadzania itd. zwłaszcza w przypadku wielu projektów powadzonych jednocześnie Project Standard 2019 podnosi wydajność projektów każdego typu, dzięki tym narzędziom.

Któremu projektowi użytkownik powinien nadać priorytet? To proste: Zarządzanie portfelem w Microsoft Project Standard 2019 to ujawni. Dzięki temu użytkownicy oprogramowania mają przegląd wszystkich aktualnych projektów i mogą stwierdzić, które zadania realizowane są zgodnie z harmonogramem, a w których projektach pojawiły się błędy - takich jak niedotrzymanie harmonogramu, przekroczone koszty lub niewykonane zadania. Raporty w zarządzaniu portfelem aktualizują się samoistnie, tak że wystarczy jedno kliknięcie, aby uzyskać przegląd istniejących projektów. Inteligentne funkcje analizy pokazują ponadto wskazówki do dalszego postępowania i w którym miejscu kierownik projektu powinien się zaangażować.

Ta wersja Microsoft Project została ponadto dostosowana do potrzeb użytkowników, którzy korzystają z niewielu lub z żadnych rozwiązań pracy zespołowej. Także w pracy w domu użytkownicy będą mogli korzystać z tych możliwości. Program instalowany jest lokalnie, zatem nie jest wymagane podłączenie do Internetu, dzięki czemu możliwa jest także praca w podróży pociągiem ze zmiennym połączeniem z Internetem. Inne specjalistyczne funkcje obejmują wersję Microsoft Project Professional 2019, które dostosowane są do potrzeb większych zespołów i posiadają odpowiednie funkcjonalności.

  Tak jak pozostałe programy z rodziny Office 2019, Project 2019 również jest kompatybilny tylko z Windows 10. Oznacza to, że użytkownicy potrzebują jedną z edycji Windows 10, aby uruchomić aplikację. Jest to kompletna licencja na program Project 2019, która jest nieograniczona czasowo i dla której przez okres przynajmniej pięciu lat firma Microsoft będzie udostępniała aktualizacje. W związku z tym podczas korzystania nie powstają żadne koszty abonamentowe. W tym momencie instalowanie oprogramowania na innych systemach operacyjnych nie jest możliwe.

PS19M500

Opis

Rodzaj
MAK
Edycja
2019

Specyficzne kody

Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Microsoft

System Operacyjny Windows 10
Procesor 1-GHz-procesor lub szybszy z 32 Bit (x86) lub 64 Bit (x64)
Karta Graficzna Wymagana obsługa DirectX 10 dla interfejsu przyspieszonego przez GPU
Pamięć RAM 2 GB RAM
Dysk minimum 3 GB dostępnego miejsca na dysku
Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
produkt dostarczany mailem 0 zł

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zamiast tego zaloguj się Lub Zresetuj hasło