Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Kliknij "Zamknij" by zaakceptować je, i móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów.

zamknij

Visio Standard 2019 MAK

12 999,00 zł
Brutto

Po zakupie otrzymasz:
  • Klucz produktu
  • Potwierdzenie zakupu
  • Wsparcie techniczne
  • Pomoc w ewentualnej instalacji i aktywacji

  • Nowy
Aktywacje
Ilość
Wysyłka w ciągu 48 godzin!

Visio Standard 2019 jest idealnym oprogramowaniem do przedstawiania informacji w wykresach zarówno w domu, jak i w małym biurze. Oprogramowanie umożliwia tworzenie schematów blokowych, rzutów, procedur dla projektów, planów budowy i nie tylko. Visio Standard 2019 świetnie nadaje się do wszystkich rodzajów informacji, które można przedstawić na wykresach. Oprogramowanie opiera się na interfejsie użytkownika znanym ze wszystkich produktów Office z 2016 roku, więc korzystanie z programu powinno być proste zarówno dla wcześniejszych użytkowników, jak i dla osób, które stosują Visio dopiero po raz pierwszy.

W nowym  Microsoft Visio Standard 2019 jest jeszcze większy wybór prostych schematów blokowych, które są często stosowane podczas projektów. To ułatwia wizualizację: zamiast stosować nudne procesy robocze użytkownicy mogą wybrać spośród dziesiątek wzorów i tysięcy szablonów. Zależnie od planowanego celu zastosowania dostępne są dokładnie takie wykresy, które najlepiej nadają się do danego zadania. Wykresy te można potem udostępniać za pomocą chmury innym osobom, np. współpracownikom, którzy pracują z domu nad tym samym projektem.

Formaty plików wspierane przez Microsoft Visio Standard 2019 są skanowane przez program w czasie rzeczywistym. Jeśli zmieni się zawartość jakiegoś pliku, którego dane są właśnie przedstawiane na wykresie w Visio, zmieni się także sposób przedstawiania danych w aplikacji. Jeśli do pliku zostaną dodane nowe informacje, będzie to miało od razu wpływ na wykres w Visio Standard 2019. Wszystkie gotowe wykresy są dostępne także za pośrednictwem przeglądarki. Nie trzeba mieć zainstalowanego Visio, aby wyświetlić gotowy projekt i jego wizualizacje. Dzięki temu można przedstawiać wykresy klientom i partnerom biznesowym.

W Visio Standard 2019 firma Microsoft usprawniła między innymi inteligentne wyszukiwanie, które zostało wprowadzone w poprzedniej wersji. Dzięki temu osoby, które jeszcze nie pracowały z programem, szybciej znajdą funkcje służące do określonych celów. Wiele nowych efektów i wzorów zapewnia poza tym odpowiedni styl konieczny w przypadku określonych modeli, aby przedstawić informacje w wyjątkowo dosadny sposób. Funkcje te nadają się na przykład do podkreślenia powtarzających się wzorców lub do atrakcyjnego przygotowania symboli, kolorów i wykresów słupkowych. Za pomocą nowego Visio Standard 2019 można przygotować złożone serie danych tak, aby przedstawić informacje w zrozumiały sposób.

Wykresy wygenerowane za pomocą Microsoft Visio Standard 2019 działają w całym systemie. Oznacza to, że wykresy można wyświetlić na niemal każdym urządzeniu i na każdym systemie operacyjnym. Jest to możliwe dzięki obsłudze wykresów przez przeglądarkę i aplikacje, które są dostępne między innymi w Apple Store na tablety takie jak np. iPad Pro. Na ekranie dotykowym obsługującym funkcję multi-touch zastosowanie wykresów jest bardzo intuicyjne, ponieważ użytkownik może z łatwością powiększać i pomniejszać elementy palcami. Wykresy są być może tworzone na komputerze, ale użytkownicy mogą je wyraźnie przedstawiać na każdym urządzeniu.

Jak w przypadku każdego nowego produktu serii Office 2019, także dla Visio Standard 2019 Microsoft wymaga instalacji systemu Windows 10 do tworzenia wykresów. Stosowanie oprogramowania jest dlatego możliwe tylko z edycją Windows 10. Jest to licencja dla jednego urządzenia, np. komputera PC lub laptopa. Microsoft gwarantuje nowe aktualizacje dla tej licencji Visio Standard 2019 przez przynajmniej pięć lat od daty wydania oprogramowania.

VS19M500

Opis

Rodzaj
MAK
Edycja
2019

Specyficzne kody

Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Microsoft

System Operacyjny Windows 10
Procesor dwurdzeniowy procesor 1,6 GHz
Karta Graficzna potrzebna obsługa DirectX 10 dla interfejsu przyspieszonego przez GPU
Pamięć RAM 2 GB RAM
Dysk przynajmniej 3 GB
Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
produkt dostarczany mailem 0 zł

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zamiast tego zaloguj się Lub Zresetuj hasło