Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Kliknij "Zamknij" by zaakceptować je, i móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów.

zamknij

Visio Standard 2016 MAK

11 499,00 zł
Brutto

Po zakupie otrzymasz:
  • Klucz produktu
  • Potwierdzenie zakupu
  • Wsparcie techniczne
  • Pomoc w ewentualnej instalacji i aktywacji

  • Nowy
Aktywacje
Ilość
Wysyłka w ciągu 48 godzin!

Z Microsoft Visio Standard 2016 za pomocą kilku kliknięć, stworzycie Państwo profesjonalne i różnorodne diagramy na każdą okazję. Jeśli poszukujecie Państwo skutecznego i niezawodnego programu do tworzenia diagramów, szybko przekonacie się do Visio 2016 Standard. W okamgnieniu, dzięki pomocy licznych i aktualnych szablonów i Shapes, stworzyć przejrzyste diagramy, nawet w najbardziej skomplikowanych i kompleksowych przypadkach. Wszelkie informacje i dane mogą zostać  w Microsoft Visio Standard 2016 z łatwością przedstawione w postaci wykresów.

MS Visio Standard 2016 oferuje następujące funkcje:

  • Wiele gotowych wzorów diagramów, wskazówki i podpowiedzi dopasowane do kontekstu, umożliwiają szybki start w tworzeniu wykresu.
  • Dzięki automatycznemu dostosowywaniu i pozycjonowaniu, również dzięki nowym design, diagramy w Microsoft Visio Standard 2016 dają się łatwo doskonalić i dopracowywać.
  • Dzięki najnowszym Shapes dla projektów biurowych, Wasze diagramy nabiorą nowoczesnego i funkcjonalnego wyglądu.
  • Intuicyjny interfejs ułatwia ogólne ustawienia diagramu, powielać arkusze lub zmieniać ich kolejność.
  • Wykresy mogą być edytowane wspólnie z kolegami za pomocą Visio albo poprzez przeglądarkę.

Tworzenie profesjonalnych diagramów z Visio 2016 Standard 

Microsoft Visio Standard 2016 zapewnia Państwu łatwe rozpoczęcie procesu tworzenia diagramu. Z pomocą przygotowanych wstępnie wzorów, wielu kontekstowych porad i podpowiedzi oraz intuicyjnemu interfejsowi, przy pomocy zaledwie kilku kliknięć, stworzycie profesjonalne diagramy. Dzięki szablonom wykresów biznesowych, schematów organizacyjnych, schematów sieciowych, blokowych, czy wielofunkcyjnych, Visio Standard 2016 pozwoli zrealizować każde Państwa pomysł, czy życzenie. Możecie Państwo rozpocząć swoją pracę, bez wcześniejszej, gruntownej znajomości programu. 

Visio 2016 Standard pozwala nie tylko tworzyć nowe wykresy, oferuje również wiele funkcji do wydajnego przerabiania i dopasowywania. Automatyczne ustawienia i dopasowywanie, możliwości przegrupowywania arkuszy, zdecydowanie ułatwi Państwu pracę.Tak samo Shapes dają się w MS Visio Standard 2016 bardzo łatwo zmieniać. Wszystkie elementy dadzą się w mgnieniu oka  optymalnie dostosować do siebie. Metadane i powiązania miądzy poszczególnymi Shapes zostaną zachowane. Bogaty w efekty i rozmaite design, program Microsoft Visio 2016 Standard umożliwia tworzenie indywidualnego layoutu o wysokich wymaganiach.

Funkcje programu Office 2016 w Microsoft Visio Standard 2016

Prosta i intuicyjna obsługa programu Visio 2016 Standard opiera się na interfejsie znanym z Office 2016. Ten wzbudzający zaufanie design powoduje, że wszystkie potrzebne funkcje odnajdziecie Państwo niezmiernie łatwo i bezproblemowo. Dodatkowo Microsoft Visio Standard 2016 oferuje szereg funkcji, które są już znane z zastosowań w biurze. Należą do nich na przykład: „Tell me”-funkcja wyszukiwania, ułatwiająca lepszą orientację w programie oraz „Black Theme”- możliwość dopasowywania kolorów, mająca na celu zwiększenie wizualnego komfortu pracy z programem. W związku z tym, z funkcji tych można korzystać, nawet wówczas, gdy z Visio Standard 2016 pracuje się poza pakietem Office.

Przerabianie diagramów i dzielenie się nimi w zespole

W Microsoft Visio 2016 Standard możecie Państwo bardzo łatwo zespołowo edytować swoje diagramy. Komentarze dotyczące diagramów i Shapes, w razie konieczności, można dodawać z dowolnego urządzenia. Nie ma przy tym znaczenia, czy współpracuje się z Visio Services poprzez przegladarkę, czy sam Visio ( potrzebny jest przy tym SharePoint). Dzięki funkcji chat, możliwa jest komunikacja audio lub video bezpośrednio w MS Visio Standard 2016, o ile zainstalowany jest Skype for Business lub Microsoft Lync. To sprzyja efektywnej pracy nad projektami i poszczególnymi wykresami. Diagramy mogą zostać szeroko udostępniane poprzez przeglądarkę. Możliwy jest również dostep do programu poprzez Visio Service w Office 365, nawet dla osób, które nie mają zainstalowanego Visio 2016 Standard na swoim komputerze.

VS16M500

Opis

Rodzaj
MAK
Edycja
2016

Specyficzne kody

Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Microsoft

System Operacyjny Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 R2
Procesor 1-GHz-procesor lub szybszy z 32 Bit (x86) lub 64 Bit (x64)
Karta Graficzna Dla optymalnej pracy zalecany DirectX10
Pamięć RAM 2 GB RAM
Dysk 3 GB wolnej przestrzeni dyskowej
Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
produkt dostarczany mailem 0 zł

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zamiast tego zaloguj się Lub Zresetuj hasło