Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Kliknij "Zamknij" by zaakceptować je, i móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów.

zamknij

Visio Standard 2013 MAK

9 499,00 zł
Brutto

Po zakupie otrzymasz:
  • Klucz produktu
  • Potwierdzenie zakupu
  • Wsparcie techniczne
  • Pomoc w ewentualnej instalacji i aktywacji

  • Nowy
Aktywacje
Ilość
Wysyłka w ciągu 48 godzin!

Microsoft Visio Standard 2013 to oprogramowanie, które umożliwa Państwu łatwe tworzenie diagramów. Zawartość tworzonych wykresów może dokładnie odpowiadać danym, które utworzyliście Państwo na przykład w programie Excel, w taki sposób że wszystkie najbardziej kompleksowe informacje są przedstawione na diagramie zrozumiale i jasno. Microsoft Visio 2013 Standard nadaje sie zarówno do użytku domowego, jak i dla pracujących na własny rachunek lub wykonujących wolne zawody.

Proste korzystanie z informacji z Microsoft Visio Standard 2013

MS Visio 2013 Standard zapewnia dostęp do wielu różnych szablonów, które możecie Państwo wykorzystąc do tworzenia wykresów. Wykorzystujcie je na przykład do tworzenia diagramów sieci, schematów blokowych, wypełniajcie je informacjami w MS Visio Standard 2013 o wydatkach w gospodarstwie domowym, informacjami o projektach, nad którymi pracujecie i generalnie, danymi wszelkiego rodzaju. To oprogramowanie do wirtualizacji jest bardzo uniwersalne i może być stosowane w różnych celach.

Aby diagramy wypełnić informacjami w Microsoft Visio 2013 Standard, wykorzystujcie Państwo istniejace już pakiety danych w programie Excel lub łącząc się z SharePoint Server, importujcie potrzebne gotowe już informacje, co pozwoli Wam zaoszcządzić mnóstwa pracy. Określajcie Państwo zasady modyfikowania diagramów w czasie rzeczywistym.

Przydatne funkcje w programie Microsoft Visio Standard 2013 

  • Nowe formy, kolory i wzory: z Microsoft Visio 2013 Standard uzyskacie Państwo szybki dostęp do design, które zrobią na Państwu największe wrażenie.
  • Integrujcie w diagramy istniejące już dane zawarte w dokumentach Office programów Word, Excel i tym podobnych.
  • Quick-Shapes umożliwia Państwu automatycznie dostosować ustawienia układu i wielkości grafiki, dzięki czemu możecie Państwo pracować jeszcze szybciej.
  • Budowa interfejsu tego oprogramowania do wizualizacji, przypomina znaną formę interfejsu poprzednika i innych programów pakietu Office – dlatego praca z oprogramowaniem będzie dla Państwa komfortowa.
  • Dla domu i dla małego biura: Pracujcie Państwo z Visio 2013 Standard nad prywatnymi projektami i procesami biznesowymi w małej skali. 

Ważne informacje na pierwszy rzut oka – z Visio Standard 2013

Celem tworzenia wszystkich wykresów w MS Visio 2013 Standard jest przedstawienie trudnych do zrozumienia informacji w prostej, czytelnej i dostępnej formie. Poprzez stosowanie kolorów i odpowiednich kształtów, w Microsoft Visio 2013 Standard rozpoznacie natychmiast, czy Wasz planowany projekt funkcjonuje, czy też nie - można to na przykład uzyskać, markując wydatki i przychody w różnych kolorach, automatycznie ustawiając je we właściwej do siebie zależności. Długotrwałe analizy danych, dzięki MS Visio 2013 Standard nie są już potrzebne, ponieważ ten program do wizualizacji przejmuje na siebie wiekszość pracy.

Nie podoba się Państwu to, co widzicie? Zmieńcie w takim razie ustawienia efektów i design w kilka sekund w Microsoft Visio 2013 Standard oraz uzyskajcie taki efekt, jaki jest Wam do prezentacji potrzebny. Nowe szablony, które zostały zaprojektowane wyłącznie dla Visio 2013 Standard, pozwalają na tworzenie profesjonalnych  i niepowtarzalnych diagramów. Wszystkie dokumenty tworzone w MS Visio Standard 2013, są kompatybilne z innymi wersjami Visio 2013. Poza tym, możecie Państwo przenieść wyniki swojej pracy i zintegrować je z istniejącymi już dokumentami Office.

Skorzystajcie Państwo z rozmaitych możliwości w Microsoft Visio 2013 Standard i przedstawiajcie złożone zbiory danych na swoich diagramach. Nie gra przy tym roli, czy przetwarzacie dane prywatne, czy biznesowe. Visio będzie doskonale wspierał Wasza prace.

VS13M500

Opis

Rodzaj
MAK
Edycja
2013

Specyficzne kody

Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Microsoft

System Operacyjny Windows 7 SP1 do Windows 10, tylko 32-Bit- lub system operacyjny 64-Bit
Procesor 1 GHz-Procesor z SSE2
Karta Graficzna Dla optymalnej pracy wymagana karta DirectX10.
Pamięć RAM 2 GB RAM
Dysk 3 GB wolnej pamięci
Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
produkt dostarczany mailem 0 zł

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zamiast tego zaloguj się Lub Zresetuj hasło