Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Kliknij "Zamknij" by zaakceptować je, i móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów.

zamknij

Visio Professional 2019 MAK

14 999,00 zł
Brutto

Po zakupie otrzymasz:
  • Klucz produktu
  • Potwierdzenie zakupu
  • Wsparcie techniczne
  • Pomoc w ewentualnej instalacji i aktywacji

  • Nowy produkt
Aktywacje
Ilość
Wysyłka w ciągu 48 godzin!

Profesjonalne zarządzanie wykresami za pomocą Microsoft Visio Professional 2019

Tworzenie wykresów zgodnie z wymogami branżowymi w Microsoft Visio Professional 2019

Microsoft Visio także w wersji Professional 2019 nadal jest najlepszym narzędziem do tworzenia wykresów w firmach, także przy zastosowaniu powszechnych standardów branżowych takich jak IEEE. Poza tym firma Microsoft wprowadziła tysiące szczegółowych usprawnień oraz wiele nowych funkcji przede wszystkim po to, aby ułatwić pracę nad projektami w większych zespołach. Tym samym oprogramowanie przeznaczone jest głównie dla profesjonalnych użytkowników. Mimo to program nadal jest łatwy w obsłudze dla osób początkujących, przede wszystkim dzięki licznym szablonom i sprawdzonemu interfejsowi z pakietu Office. Każdy kupujący otrzyma ponadto 2GB bezpłatnej pamięci w chmurze Microsoft OneDrive. 

Tworzenie wykresów w Microsoft Visio Professional 2019 możliwe jest od razu po uruchomieniu programu: zapewniają to setki szablonów wybranych z ponad 250 000 modeli. Ponieważ aplikacja desktopowa zawsze aktualizuje się samodzielnie, nowe szablony dodawane są regularnie. Użytkownicy mogą udostępnić gotowe wykresy nie tylko jako dokumenty Visio, lecz również przez Internet: w tym celu Visio Professional 2019 obsługuje prezentacje wykresów w Internecie lub eksport jako plik PDF dla użytkowników, którzy nie korzystają z Visio na swoich urządzeniach. Komentarze dodawane do wykresów przez innych użytkowników są natychmiast widoczne dla autora projektu, który w ten sposób otrzymuje szybkie informacje zwrotne.

Specjalnie dla Visio Professional 2019 i Windows 10 firma Microsoft poprawiła także wsparcie dla wprowadzania danych palcami i piórami, np. Microsoft Surface Pen. W ten sposób można udoskonalić wykresy dzięki naturalnym metodom wprowadzania danych przy wykorzystaniu wirtualnego atramentu lub za pomocą palców, aby kolorować i przesuwać modele, zarządzać wykresami i nie tylko. Ułatwia to korzystanie z programu na tablecie np. iPad Pro, dla którego dostępna jest specjalna aplikacja w oficjalnym Apple Store. Aby usprawnić współpracę z innymi osobami, poprawiono funkcje dotyczące komentarzy oraz poszerzono integrację Skype for Business w interfejs programu.

Nowe dane są importowane bezpośrednio do Microsoft Visio Professional 2019 z innych powszechnych programów, np. Excel. Oszczędza to dużo czasu podczas opracowywania wykresów, ponieważ manualne wprowadzanie danych nie jest konieczne. Aby następnie wzbogacić każdy wykres atrakcyjnymi elementami i przedstawić w zrozumiały sposób nawet duże ilości danych, dostępne są liczne kolory, modele i grafiki, które podkreślają dane o szczególnym znaczeniu dla widzów. Poza tym program obsługuje integrację rysunków utworzonych w popularnym oprogramowaniu AutoCAD. Także ta opcja znacznie poszerza zakres funkcji, ponieważ umożliwia tworzenie nawet złożonych kształtów.

Gdy jakiekolwiek dane, które wcześniej zostały wprowadzone do wykresu ulegną zmianie, Microsoft Visio Professional 2019 od razu zmieni wygląd projektu. Program stale skanuje także powiązane dane, niezależnie od tego, skąd pochodzą i czy są dostępne lokalnie lub w sieci oraz od razu przekazuje zmiany do aktualnego wykresu. Dzięki temu wszystkie osoby pracujące nad projektem mają zawsze aktualne dane i wspólnie pracują nad jedną wersją wykresu. Rezygnacja z manualnych aktualizacji ułatwia poza tym pracę i oszczędza dużo czasu w dłuższej perspektywie.

Firma Microsoft opracowała Visio Professional 2019 w taki sposób, że program kompatybilny jest wyłącznie z edycjami Windows 10. Korzystanie z oprogramowania na starszych wersjach Windows nie jest możliwe. Poza tym oferta ta dotyczy jednej licencji na komputer PC lub laptop. Nie pobierane są inne koszty związane z abonamentem. Microsoft gwarantuje aktualizację tego oprogramowania przez przynajmniej pięć lat.

VP19M500

Opis

Rodzaj
MAK
Edycja
2019

Specyficzne kody

Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Microsoft

System Operacyjny Windows 10
Procesor dwurdzeniowy procesor 1,6 GHz
Karta Graficzna potrzebna obsługa DirectX 10 dla interfejsu przyspieszonego przez GPU
Pamięć RAM 2 GB RAM
Dysk przynajmniej 3 GB
Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
produkt dostarczany mailem 0 zł

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zamiast tego zaloguj się Lub Zresetuj hasło