Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Kliknij "Zamknij" by zaakceptować je, i móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów.

zamknij

Visio Professional 2013 MAK

10 999,00 zł
Brutto

Po zakupie otrzymasz:
 • Klucz produktu
 • Potwierdzenie zakupu
 • Wsparcie techniczne
 • Pomoc w ewentualnej instalacji i aktywacji

 • Nowy produkt
Aktywacje
Ilość
Wysyłka w ciągu 48 godzin!

Jeśli szukacie Państwo wysokiej jakości oprogramowania do wizualizacji dla zastosowań biznesowych, nie możecie przejść obojętnie obok programu Microsoft Visio Professional 2013. Aplikacja ta pozwoli przedstawić nawet najbardziej skomplikowane informacje w postaci czytelnych diagramów – idealnie nadaje się dla danych dotyczacych zarządzania i bezpieczeństwa w informatyce, Business Intelligence, oraz przedstawiania schematów technicznych, czy naukowych. Dużym atutem MS Visio Professional 2013 w porównaniu z podobnymi programami, jest możliwość dostępu do różnego rodzaju danych w czasie rzeczywistym oraz bardzo intuicyjną obsługą.

Wizualizacja z Microsoft Visio Professional 2013

Posiadacie dużą ilość informacji i chcecie je udostepnić za pomocą programu do wizualizacji? Microsoft Visio 2013 Professional pomoże Państwu zrozumiale przygotować każdą ich ilość. Do tego Visio 2013 Pro pozwala na tworzenie diagramów, typowych dla zadań przeprowadzanych w mniejszych i większych firmach. Służą do tego uniwersalne grafiki, schematy blokowe, czy wykresy sieci. Oprócz gotowych juz szablonów, istnieje również możliwość swobodnego tworzenia własnych wzorów diagramów.

W celu ułatwienia pracy z Microsoft Visio 2013 Professional, z programem dostarczono całą gamę najróżniejszych szablonów,które są optymalnie dostosowane do zadań w przedsiębiorstwach. W porównaniu z wersjami standardowymi programu Visio, znajdziecie tu Państwo dla Waszych diagramów o wiele więcej konfigurowalnych wzorów, stylów i form wykresów.

Highlights w Microsoft Visio Professional 2013

 • Przerobione szablony i formy a także ulepszony design pozwalają na tworzenie profesjonalnych diagramów w ciągu kilku minut.
 • Nowe, automatyczne funkcje układu w Visio 2013 Pro ułatwiają dodawać i koordynować ze sobą różne formy.
 • Zaktualizowana wstążka ułatwia w Microsoft Visio Professional 2013 konstruowanie diagramu.
 • Z funkcją inteligentnej kontroli, unikacie błędów i weryfikujecie zgodność z regułami biznesowymi.
 • Poprzez internet pracujecie Państwo z kolegami, nawet wtedy, gdy nie posiadają oni MS Visio Professional 2013. Zapiszcie po prostu swoje diagramy w formacie PDF lub XPS, albo jako stronę w sieci i udostepnijcie to innym.
 • Wszystkie diagramy , które zostają utworzone z pomocą tego programu do wizualizacji, można wstawić do istniejących już dokumentów pakietu Office. Integrujcie z łatwościa swoje diagramy z dokumentami Word oraz prezentacjami PowerPoint.

MS Visio Professional 2013 dla wysokich wymagań

Jako wydajne oprogramowanie do wizualizacji, Microsoft Visio 2013 Professional pokazuje swoje zalety szczególnie podczas, gdy współpracujecie z koleżankami i kolegami. Możecie na przykład, pracować w programie MS Visio Professional 2013 nad tym samym wykresem, w tym samym czasie i bez żadnych obciążeń administracyjnych, nad różnymi wersjami tego samego diagramu. Można rownież połączyć Microsoft Visio 2013 Professional z danymi, które są na bieżąco aktualizowane, dzięki czemu możecie natychmiast rozpoznać ich wpływ na diagram w czasie rzeczywistym.

Skąd pochodzą dane do wykresów, jest to pozostawione do Państwa wyboru. Twórzcie wykresy z danych pochodzących z programów Excel, Access, SQL Server lub importujcie bezpośrednio z serwerów SharePoint w programie Microsoft Visio Professional 2013. Pozwoli to na uniknięcie tworzenia podwójnej dokumentacji. Używacie Państwo po prostu w MS Visio Professional 2013 informacji, które tak czy owak, zostały opracowane już wcześniej. Dzięki ustanowieniu reguł i zasad, możecie Państwo zdefiniować zadania domyślne i zautomatyzować wiele procesów. Pozwala to na oszczędzenie czasu, zasobów oraz zapewnia sprawny przebieg pracy.

Microsoft Visio 2013 Professional jest specjalnie zaprojektowany do stosowania w przedsiębiorstwach. Dla samozatrudnionych, osób wykonujących wolne zawody oraz użytkowników prywatnych, przeznaczona jest standardowa wersja oprogramowania do wizualizacji. Należy pamiętać, że Visio 2013 Pro nie jest częścia pakietu Office firmy Microsoft i można go kupić tylko oddzielnie.

VP13M500

Opis

Rodzaj
MAK
Edycja
2013

Specyficzne kody

Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Microsoft

System Operacyjny Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 R2
Procesor 1 GHz-procesor z SSE2
Karta Graficzna Dla optymalnej pracy zalecany DirectX10
Pamięć RAM 2 GB RAM
Dysk 3 GB wolnej pamięci
Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
produkt dostarczany mailem 0 zł

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zamiast tego zaloguj się Lub Zresetuj hasło