Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Kliknij "Zamknij" by zaakceptować je, i móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów.

zamknij

Visual Studio 2019 Enterprise

12 399,00 zł
Brutto

Po zakupie otrzymasz:
  • Klucz produktu
  • Potwierdzenie zakupu
  • Wsparcie techniczne
  • Pomoc w ewentualnej instalacji i aktywacji

  • Nowy
Ilość
Wysyłka w ciągu 48 godzin!

Visual Studio 2019 Enterprise: Środowisko programistyczne dla zespołów każdej wielkości

Dzięki środowisku programistycznemu Visual Studio 2019 Enterprise można dostarczać kompleksowe aplikacje dla przedsiębiorstw. Wersja Enterprise jest rozwiązaniem end-to-end i przeznaczona jest szczególnie dla większych firm lub zespołów programistów. Przekonuje dużym wyborem narzędzi do tworzenia i testowania programów. Visual Studio daje ponadto możliwość połączenia z różnymi usługami i abonamentami, tak aby każda firma mogła stworzyć sobie takie środowisko programistyczne, którego potrzebuje. Zakup Visual Studio 2019 Enterprise to wybór zintegrowanego rozwiązania, które spełnia wysokie wymagania dotyczące jakości i skalowalności.

Tworzenie i testowanie aplikacji na różnych urządzeniach

Zakup Visual Studio 2019 Enterprise oznacza uzyskanie także Visual Studio dla Mac’a. Dzięki temu w szybki i łatwy sposób można tworzyć aplikacje internetowe i oprogramowanie dla urządzeń mobilnych. Takie środowisko programistyczne jak Visual Studio 2019 Enterprise pomaga programistom poświęcić więcej czasu na kodowanie, a mniej na debugowanie. Program zawiera pakiet testów komponentów kodu i pozwala na automatyczne wykonywanie testów podczas pisania kodu. Wyniki testu można wizualizować w czasie rzeczywistym. Zapewnia to, że kod jest kompatybilny z architektonicznymi regułami zależności.

Visual Studio Enterprise może w razie potrzeby zapewnić pełen łańcuch narzędzi DevOps, które na przykład obejmują zautomatyzowane procesy CI-/CD. Dzięki przemyślanym planom testów oprogramowania szybciej i lepiej można zrozumieć powody występujących problemów i szybciej je usunąć. W tym przypadku można w celowany sposób zarządzać testami ręcznymi i automatycznymi. Ponadto pomocna jest łatwa integracja testów obciążeniowych w procesie programowania, przy czym może występować nieograniczona ilość wirtualnych użytkowników. Rozszerzone narzędzia debugowe i diagnostyczne umożliwiają identyfikację błędów w tworzonych aplikacjach desktopowych, internetowych, chmurowych i mobilnych. Cechą szczególną jest funkcja IntelliTrace, narzędzie do historycznego debugowania, które wspiera zespoły w rozwiązywaniu problemów, które w przeciwnym razie byłyby trudne do odtworzenia. Mapa kodu umożliwia wizualne debugowanie aplikacji, dzięki czemu zależności także dla dużych baz kodów są zrozumiałe.

Wysokowydajne programowanie w nowoczesnym narzędziu

Tworząc Visual Studio 2019 amerykańska firma produkcyjna przywiązywała wagę do tego, aby stworzyć szybki i niezawodny produkt, którego użycie jest bardzo łatwe. Dlatego zostało przejętych wiele ulubionych i cenionych funkcji z Visual Studio 2017. Mimo to użytkownicy mogą oczekiwać więcej możliwości i jeszcze stabilniejszych funkcji. Poprawiono więc refektoryzację i nawigację. Także funkcja debugowania została zaktualizowana. Visual Studio 2019 zapewnia szybie działanie ładowania i budowania rozwiązań. Ponadto użytkownicy oprogramowania deweloperskiego korzystają dzięki rozszerzonym możliwościom współpracy w zespole. Między innymi dzięki funkcji Live Share skuteczna współpraca w czasie rzeczywistym większej ilości programistów stała się łatwiejsza. Ponadto cyfrowi asystenci indywidualnych programistów i zespołów stanowią dla nich wsparcie. Ważną częścią tej funkcji jest IntelliCode. Samodzielnie tworzy wydajne propozycje dotyczące ulepszenia napisanego kodu.

VS19E

Specyficzne kody

Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Microsoft

System Operacyjny Windows 10 od wersji 1507 Windows Server 2016 Windows 8.1 z aktualizacją 2919355 Windows Server 2012 R2 z aktualizacją 2919355 Windows 7 z SP1
Procesor min. 1,8 GHz, zalecany Dual-Core
Karta Graficzna Rozdzielczość minimum 1280 x 720, zalecana 1366 x 769 pikseli
Pamięć RAM min. 2 GB, zalecane 4 GB
Dysk w zależności od zainstalowanych funkcji do 130 GB
Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
produkt dostarczany mailem 0 zł

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zamiast tego zaloguj się Lub Zresetuj hasło