Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Kliknij "Zamknij" by zaakceptować je, i móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów.

zamknij

Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm

199,00 zł
Brutto

Po zakupie otrzymasz:
 • Klucz produktu
 • Potwierdzenie zakupu
 • Wsparcie techniczne
 • Pomoc w ewentualnej instalacji i aktywacji

 • Nowy
Ilość
Wysyłka w ciągu 48 godzin!

Z Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm po mistrzowsku poradzicie sobie Państwo z różnorodnymi zadaniami w biurze. Teraz, dzięki nowym, wygodnym funkcjom w aplikacjach Word, Excel, PowerPoint, Outlook oraz OneNote. Microsoft Office 2013 Home and Business efektywnie wspomaga Państwa pracę i pozwala na większą elastyczność. W krótkim czasie tworzycie profesjonalne prezentacje, listy biznesowe i prowadzicie korespondencje z klientami. Nawet większe ilości danych z łatwością dają się przetwarzać i ilustrować grafiką.

Wszystkie aplikacje pakietu Microsoft Office 2013 Home and Business zostały ulepszone. Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook mają nowoczesny i atrakcyjny wygląd, dostosowany do aktualnych wersji systemu Windows. Przyjazny dla użytkownika interfejs, umożliwia bezpośredni dostęp do najważniejszych narzędzi.

Nowe funkcje w Microsoft Office 2013 Home & Business  

 • Otwieranie, tworzenie i przerabianie plików PDF w Word 2013. Do tego nie potrzebujecie Państwo żadnych, dodatkowych programów.
 • Wygodny tryb odczytu w opcji touch- wykorzystujący przy przewijaniu jedynie gest machnięcia.
 • W dokumencie Word możliwa integracja filmów z internetu, na przykład z Youtube
 • Funkcja Fill Flash w Excel 2013 automatyczne wypełnianie wielu pól jednocześnie.
 • Analiza Quick, dane mogą być szybko analizowane i wzbogacane o dodatkowe informacje
 • Zaawansowane, bardziej nowoczesne szablony dla tworzenia jeszcze atrakcyjniejszych graficznych analiz oraz wyników.
 • Dwa różne widoki w prezentacji PowerPoint 2013. Na drugim ekranie możliwe jest wprowadzenie dodatkowych notatek.
 • W tablecie możliwa jest zmiana między slajdami przy pomocy przesunięcia palcem po ekranie
 • Nowe  narzędzia do projektowania, usługa inteligentnego przewodnika.
 • Możliwość połączenia Outlook 2013 z kontem Web-mail i dostęp do wiadomości e-mail, kontaktów i terminów z dowolnego miejsca.

Aplikacje, których używasz na co dzień

Postaw na zestaw niezawodnych aplikacji. Pracuj nowocześnie z Office 2013 i przekonaj się jak przyjemna może stać się Twoja praca!

Word

Twórz profesjonalne dokumenty tekstowe, używając nowoczesnych narzędzi edytorskich. Wyszukuj informacje, dodawaj cytaty i korzystaj z narzędzi sprawdzających pisownie. Swoje dokumenty wyświetlaj i edytuj jak Ci wygodnie - na dowolnym urządzeniu.

Excel

Pracuj z arkuszami kalkulacyjnymi na wielu urządzeniach bez obaw o utratę oryginalnego formatowania. Dostosuj i porównuj najlepsze wersje wizualizacji swoich danych oraz twórz prognozowania przyszłych wyników.

PowerPoint

Projektuj niepowtarzalne prezentacje na komputerach stacjonarnych oraz przy użyciu dotykowych interfejsów urządzeń mobilnych. Pracuj zespołowo nad każdym slajdem - udostępniaj i edytuj swoje dokumenty online. Wprowadzone zmiany sprawdzaj za pomocą opcji historia wersji.

Outlook

Bądź na bieżąco! Kontroluj swoje wiadomości, kalendarz, kontakty i pliki korzystając z zaawansowanych funkcji zarządzania pocztą e-mail. Swoje dokumenty udostępniaj zarówno jako załączniki z komputera, jak i pliki z chmury.

OneNote

Najciekawsze pomysły zapisuj tak, jak lubisz - twórz za pomocą klawiatury, pisząc lub rysując odręcznie. Komponuj oryginalne notatki! Wzbogacaj je inspirującymi obrazami wyciętymi ze stron internetowych i dziel się nimi w trybie online.

OneDrive

Zarejestruj się w pakiecie Office i korzystaj z chmury OneDrive, by uzyskać dostęp do najnowszych dokumentów na dowolnym urządzeniu umożliwiającym wygodne połączenie.

O13HB

Opis

Edycja
2013

Specyficzne kody

Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Microsoft

System Operacyjny Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012
Procesor 1-GHz-procesor lub szybszy z 32 Bit (x86) lub 64 Bit (x64)
Karta Graficzna Karta graficzna Microsoft DirectX 9 ze sterownikiem WDDM 1.0 lub nowszym
Pamięć RAM 1 GB RAM (32-Bit) lub 2 GB RAM (64-Bit)
Dysk 3 GB wolnej przestrzeni dyskowej
Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
produkt dostarczany mailem 0 zł

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zamiast tego zaloguj się Lub Zresetuj hasło