Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Kliknij "Zamknij" by zaakceptować je, i móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów.

zamknij

Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów

289,00 zł
Brutto

Po zakupie otrzymasz:
  • Klucz produktu
  • Potwierdzenie zakupu
  • Wsparcie techniczne
  • Pomoc w ewentualnej instalacji i aktywacji

  • Nowy
Ilość
Wysyłka w ciągu 48 godzin!

Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników prywatnych na domowym komputerze. Obojętnie, czy chcecie zaprojektować zaproszenia urodzinowe, prowadzić książkę wydatków domowych, stworzyć prezentację na uczelnie albo do szkoły, czy po prostu coś zanotować, Office Home & Student 2016 pomoże Państwu w każdej pracy. Ten pakiet biurowy dostarczy Państwu odpowiedni program na  każdą okazję.

Przy zakupie Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów otrzymacie wymienione programy Office, jako aplikację do zainstalowania. Będą one zawsze dostępne na Państwa komputerze i mogą być wykorzystywane w nieskończoność. W ten sposób jesteście Państwo przygotowani na wszystkie zadania dnia codziennego, w szkole i w pracy. Microsoft stale zapewnia bezpłatne bieżące update dla pakietu Microsoft Office Home and Student 2016, tak więc oprogramowanie jest zawsze aktualne, dając komfort i bezpieczeństwo.

Nowości w Office Home & Student 2016

  • Dzięki asystentowi “Tell Me” w Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów można szybciej znaleźć funkcję w ramach programu. Wystarczy wpisać słowo kluczowe a otrzymasz listę sugestii.
  • Funkcja „Insights” pozwala bezpośrednio z programu Office, wyszukiwać w internecie zdjęcia, tabele, czy informacje i włączać je bezpośrednio do dokumentu. Link do wyszukiwarki Bing zapewnia szybkie rezultaty.
  • Edytujcie Państwo dokumenty wraz z przyjaciółmi w czasie rzeczywistym a osiągniecie zadziwiające rezultaty.
  • Adaptacyjne programy biurowe w Office Home & Student 2016 analizują Państwa sposoby pracy i pomagają w szybszej realizacji często powtarzalnych zadań.
  • Oszczędzajcie swoje oczy dzięki „Black Theme”. Ciemniejsze, przyjemniejsze barwy ekranu, umożliwiają dłuższa pracę bez zmęczenia.

Aplikacje, których używasz na co dzień

Postaw na zestaw niezawodnych aplikacji. Pracuj nowocześnie z Office 2016 i przekonaj się jak przyjemna może stać się Twoja praca!

Word

Twórz profesjonalne dokumenty tekstowe, używając nowoczesnych narzędzi edytorskich. Wyszukuj informacje, dodawaj cytaty i korzystaj z narzędzi sprawdzających pisownie. Swoje dokumenty wyświetlaj i edytuj jak Ci wygodnie - na dowolnym urządzeniu.

Excel

Pracuj z arkuszami kalkulacyjnymi na wielu urządzeniach bez obaw o utratę oryginalnego formatowania. Dostosuj i porównuj najlepsze wersje wizualizacji swoich danych oraz twórz prognozowania przyszłych wyników.

PowerPoint

Projektuj niepowtarzalne prezentacje na komputerach stacjonarnych oraz przy użyciu dotykowych interfejsów urządzeń mobilnych. Pracuj zespołowo nad każdym slajdem - udostępniaj i edytuj swoje dokumenty online. Wprowadzone zmiany sprawdzaj za pomocą opcji historia wersji.

OneNote

Najciekawsze pomysły zapisuj tak, jak lubisz - twórz za pomocą klawiatury, pisząc lub rysując odręcznie. Komponuj oryginalne notatki! Wzbogacaj je inspirującymi obrazami wyciętymi ze stron internetowych i dziel się nimi w trybie online.

O16HS

Opis

Edycja
2016

Specyficzne kody

Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Microsoft

System Operacyjny Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012
Procesor 1-GHz-procesor lub szybszy z 32 Bit (x86) lub 64 Bit (x64)
Karta Graficzna Dla poprawnej pracy wymagany DirectX10
Pamięć RAM 2 GB RAM
Dysk 3 GB wolnej przestrzeni dyskowej
Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
produkt dostarczany mailem 0 zł

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zamiast tego zaloguj się Lub Zresetuj hasło