Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Kliknij "Zamknij" by zaakceptować je, i móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów.

zamknij

Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Uczniów

419,00 zł
Brutto

Po zakupie otrzymasz:
  • Klucz produktu
  • Potwierdzenie zakupu
  • Wsparcie techniczne
  • Pomoc w ewentualnej instalacji i aktywacji

  • Nowy produkt
Ilość
Wysyłka w ciągu 48 godzin!

Wszystko, czego trzeba do efektywnej pracy. Pakiet Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Uczniów jest przeznaczony dla uczniów i rodzin, którym zależy na korzystaniu z klasycznych aplikacji pakietu Office, takich jak Word, Excel i PowerPoint oraz OneNote dla systemu Windows 10.

Dostępny jest w ramach jednorazowego zakupu do zainstalowania na 1 komputerze PC do użytku w domu lub szkole.

Nowe funkcje w programie Office 2019 Home & Student:

  • Pasek menu w Microsoft Office dla Użytkowników Domowych i Uczniów 2019 możecie Państwo dowolnie przerabiać, aby uzyskać szybszy dostęp do ważnych dla siebie funkcji.
  • W Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Uczniów dajecie Państwo przez Office Web Apps dostęp do dokumentów przechowywanych w internecie. Przez to praca z kolegami nad dokumentami jest łatwiejsza do koordynacji.
  • Wysyłajcie Państwo prezentacje PowerPoint bezpośrednio do odbiorcy przez internet, nawet jeśli nie ma on Microsoft Office dla Użytkowników Domowych i Studentów 2019.

Aplikacje, których używasz na co dzień

Postaw na zestaw niezawodnych aplikacji. Pracuj nowocześnie z Office 2019 i przekonaj się jak przyjemna może stać się Twoja praca!

Word

Twórz profesjonalne dokumenty tekstowe, używając nowoczesnych narzędzi edytorskich. Wyszukuj informacje, dodawaj cytaty i korzystaj z narzędzi sprawdzających pisownie. Swoje dokumenty wyświetlaj i edytuj jak Ci wygodnie - na dowolnym urządzeniu.

Excel

Pracuj z arkuszami kalkulacyjnymi na wielu urządzeniach bez obaw o utratę oryginalnego formatowania. Dostosuj i porównuj najlepsze wersje wizualizacji swoich danych oraz twórz prognozowania przyszłych wyników.

PowerPoint

Projektuj niepowtarzalne prezentacje na komputerach stacjonarnych oraz przy użyciu dotykowych interfejsów urządzeń mobilnych. Pracuj zespołowo nad każdym slajdem - udostępniaj i edytuj swoje dokumenty online. Wprowadzone zmiany sprawdzaj za pomocą opcji historia wersji.

OneNote

Najciekawsze pomysły zapisuj tak, jak lubisz - twórz za pomocą klawiatury, pisząc lub rysując odręcznie. Komponuj oryginalne notatki! Wzbogacaj je inspirującymi obrazami wyciętymi ze stron internetowych i dziel się nimi w trybie online.

OneDrive

Zarejestruj się w pakiecie Office i korzystaj z chmury OneDrive, by uzyskać dostęp do najnowszych dokumentów na dowolnym urządzeniu umożliwiającym wygodne połączenie.

O19HS

Opis

Edycja
2019

Specyficzne kody

Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Microsoft

System Operacyjny Windows 10
Procesor 1 GHz lub szybszy
Karta Graficzna Obsługa DirectX 10 wymagana dla interfejsu akcelerowanego przez GPU
Pamięć RAM co najmniej 2 GB RAM
Dysk co najmniej 3 GB wolnego miejsca na dysku
Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
produkt dostarczany mailem 0 zł

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zamiast tego zaloguj się Lub Zresetuj hasło