Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Kliknij "Zamknij" by zaakceptować je, i móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów.

zamknij
 • Tylko online

Red Dead Redemption 2 PC STEAM ROCKSTAR

RDR2PCSt
Edycja
169,99 zł
Brutto *
Ilość
Towar dostępny

Opis

Co otrzymujesz po zakupie?

 • Nieograniczony dostęp do gry
 • Pełną wersję gry
 • Na koncie możesz zmienić wszystkie dane
 • Konto jest prywatne tylko dla ciebie
 • Tryb gry ONLINE/OFFLINE
 • Usługę utworzenia konta
 • Gra na platformie STEAM/ROCKSTAR/EPIC GAMES

Opis gry:

Red Dead Redemption 2: Standard Edition

 • Red Dead Redemption 2 twórców Grand Theft Auto V i Red Dead Redemption to nadzwyczajna opowieść o życiu w bezlitosnym sercu Ameryki. Ogromny i klimatyczny świat gry stanowi też fundament dla nowego rodzaju rozgrywki sieciowej.

Zawartość Special Edition

Otrzymaj ekskluzywną zawartość w trybie fabularnym, w tym:

Misja z napadem na bank i kryjówka gangu w trybie fabularnym

 • Otrzymaj dostęp do misji z napadem na bank, podczas której Arthur wraz z dwójką towarzyszy włamuje się do banku w miasteczku Rhodes położonym na południu. Tymczasem gang Del Lobos zawłaszczył sobie hacjendę – pozbądź się bandytów i zgarnij zgromadzone przez nich łupy.

Czarny jabłkowity koń pełnej krwi angielskiej

 • Ten wyścigowy koń o przepięknym karym, jabłkowitym umaszczeniu będzie niedościgniony dzięki swojej wyjątkowej szybkości i przyspieszeniu. Oprócz tego otrzymasz ekskluzywne siodło z Nuevo Paraiso, które ręcznie wykonano ze skóry koloru ciemnej czekolady i wykończono srebrnymi detalami. Koń i siodło dostępne są w trybie fabularnym.

Strój rewolwerowca z Nuevo Paraiso

 • Ten ekskluzywny strój dla Arthura do trybu fabularnego czerpie inspirację z ubiorów noszonych przez vaqueros i banditos za południową granicą. Zawiera czarny kowbojski kapelusz z szerokim rondem, indygowy płaszcz, znoszone dżinsowe czapsy oraz skórzane rękawice i buty.

Talizmany i ozdoby wzmacniające umiejętności

 • Te specjalne przedmioty do trybu fabularnego pomogą Arturowi, jeśli go w nie wyposażysz – talizman ze szponu orła wydłuży czas trwania umiejętności świadomości otoczenia, a łuska iguany w sakwie zmniejszy otrzymywane obrażenia podczas jazdy konno.

Ulepszenia statystyk w grze, premie gotówkowe i zniżki

 • Ta kolekcja ekskluzywnych ulepszeń, premii i zniżek w trybie fabularnym pomoże Arthurowi przetrwać i lepiej zatroszczyć się o swój gang i obóz. Ulepszenie rdzeni atrybutów wpłynie na rdzenie wytrzymałości, zdrowia i Zabójczej precyzji. Podczas napadów z gangiem van der Lindego oraz sprzedaży upolowanych zwierząt zarobisz więcej pieniędzy. Otrzymasz też zniżki na wszystkie ulepszenia obozu gangu van der Lindego i nie tylko.

Bezpłatny dostęp do dodatkowego uzbrojenia

 • Szeroki wybór broni jest niezbędny do przetrwania na Dzikim Zachodzie. Zyskaj bezpłatny dostęp do trzech modeli uzbrojenia oferowanych przez rusznikarzy w trybie fabularnym: mocny pistolet Volcanic, niszczycielską strzelbę tłokową i uniwersalny lekki sztucer Lancaster.

Zawartość Ultimate Edition

Otrzymaj zawartość dodatkową w trybie Red Dead Online, w tym:

Dodatkowe stroje i bezpłatny wystrój obozu „przetrwanie”

 • Zbierz dwa ekskluzywne stroje dla postaci w trybie online. Strój łowcy nagród z Blackrose zawiera długi, ciemny płaszcz, kamizelkę ze złotym zegarkiem na łańcuszku oraz ciemne spodnie wciśnięte w skórzane buty. Strój twardziela z Copperhead zawiera brązową skórzaną kamizelkę podbitą futrem, dwubarwne rękawice, i czarne spodnie z prążkami wciśnięte w czarne skórzane buty. Spersonalizuj bezpłatnie swój obóz w trybie Online wraz z dostępem do wystroju obozu „przetrwanie”.

Premie do rangi

 • Posiadacze Ultimate Edition otrzymują premie i szybciej dobijają do 25 rangi w trybie Online.

Karo-kasztanowy koń pełnej krwi angielskiej

 • Prześcignij swoich rywali na wspaniałym karo-kasztanowy wierzchowcu pełnej krwi angielskiej i wraz z nim otrzymaj ekskluzywne równinne siodło kowbojskie z czarnej skóry i ozdobione złotymi akcentami. Koń i siodło dostępne są w trybie Online.

Bezpłatny dostęp do dodatkowego uzbrojenia

 • Bezpłatny dostęp do pistoletu Volcanic, niszczycielskiej strzelby tłokowej i uniwersalnego lekkiego sztucera Lancaster oferowanych przez rusznikarzy w trybie Online.
Szczegóły produktu
RDR2PCSt
100 Przedmioty

Opis

Wersja gry
Cyfrowa
Typ gry
Konto

Minimalne wymagania

 1. System operacyjny: Windows 7 - Service Pack 1 (6.1.7601)
 2. Procesor: Intel® Core™ i5-2500K / AMD FX-6300
 3. Pamięć RAM: 8 GB
 4. Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 770 2GB / AMD Radeon R9 280 3GB
 5. Dysk twardy: 150GB
 6. Karta dźwiękowa: kompatybilny z DirectX

Zalecane wymagania

 1. System operacyjny: Windows 10 - April 2018 Update (v1803)
 2. Procesor: Intel® Core™ i7-4770K / AMD Ryzen 5 1500X
 3. Pamięć RAM: 12GB
 4. Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 1060 6GB / AMD Radeon RX 480 4GB
 5. Dysk twardy: 150GB
 6. Karta dźwiękowa: kompatybilny z DirectX
2 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku