Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Kliknij "Zamknij" by zaakceptować je, i móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów.

zamknij

SharePoint Server 2016

23 499,00 zł
Brutto

Po zakupie otrzymasz:
  • Klucz produktu
  • Potwierdzenie zakupu
  • Wsparcie techniczne
  • Pomoc w ewentualnej instalacji i aktywacji

  • Nowy
Ilość
Wysyłka w ciągu 48 godzin!

Uproszczone zarządzanie treścią dzięki SharePoint Server 2016

Aby ułatwić użytkownikom dostęp do wszelkiego rodzaju treści, SharePoint Server 2016 stosuje prosty model nawigacji stron internetowych. Wszelkie treści, które tam podajesz, mogą być na przykład uporządkowane przez innych pracowników i łatwe do odzyskania. Ponieważ ludzie dorastają dziś na stronach internetowych, poruszanie się po tych zbiorach treści jest zazwyczaj bardzo łatwe. Pojedyncza strona internetowa może zostać podzielona na wiele mniejszych podsieci przy użyciu programu SharePoint Server 2016 Standard. Ułatwia to tworzenie przejrzystej struktury drzewa dla wszelkiego rodzaju treści. Ta zaleta może być również wykorzystana przez mniejsze zespoły, w których dane są jasno przedstawione i udostępnione podczas projektów.

SharePoint Server 2016 umożliwia sortowanie kolekcji treści w formie stron internetowych dla określonej treści. Ułatwia to tworzenie bibliotek z dokumentów, wyświetlanie obrazów lub tworzenie baz danych opartych na Wikipedii wiedzy i informacji. Dla pracowników firmy interesujące są również listy zadań lub kalendarze. W przypadku spotkań program SharePoint Server 2016 nadal ma możliwość otwierania własnych forów dyskusyjnych w celu omówienia bieżących wydarzeń w przedsiębiorstwie (lub poza nim). Zasadniczo oprogramowanie obsługuje wiele różnych zadań. W końcu konkretny przypadek użycia w przedsiębiorstwie określa, do czego ostatecznie służy program SharePoint Server 2016.

Tworzenie kolekcji treści w formie stron internetowych nie wymaga dużej wcześniejszej wiedzy. Nawet złożone projekty mogą być dostarczane przez oferowanie szablonów w kilku krokach. Warunkiem tego jest przydzielenie praw przez administratora. Po pokonaniu tej przeszkody każdy pracownik posiadający odpowiednie uprawnienia może generować kolekcje SharePoint. Szablony obejmują puste strony internetowe, a nawet witryny zespołów z gotowymi bibliotekami, obszarami roboczymi dokumentów, pokojami konferencyjnymi, blogami wewnętrznymi i poza biurem oraz wieloma innymi. Ze względu na mnogość różnych szablonów, wejście do SharePoint Server 2016 dla pracowników jest możliwe w krótkim czasie. Połączenie z Office 2016 Professional Plus ułatwia także integrację istniejących danych i dokumentów. Te zalety można również wykorzystać w standardowym pakiecie Office 2016  .

Ponadto skonfigurowanie programu SharePoint Server 2016 umożliwia włączenie katalogów szablonów do zadań zewnętrznych. Na przykład można wygenerować szablony dla komunikatów prasowych lub opublikować szablon wiadomości. Pracownicy działu prasowego mają zatem szybki dostęp do wszystkich niezbędnych zasobów, takich jak style, treści i wiele innych. Aby znaleźć wymienione dane, oprogramowanie jest wyposażone w funkcję wyszukiwania. Pracownicy mogą to wykorzystać do wyszukiwania określonych danych i typów danych w celu szybszego dostępu do potrzebnych informacji. Wszystkie wymienione do tej pory zadania mogą być wykonywane przez pracowników w dowolnej przeglądarce internetowej, takiej jak Microsoft Edge, Google Chrome lub Mozilla Firefox.

W SharePoint Server 2016 projektanci stron internetowych mają możliwość dostrojenia wyglądu stron internetowych, dzięki czemu użytkownik nie będzie już wiedział o połączeniu z SharePoint. Ułatwia także tworzenie kolekcji treści, które są ozdobione elementami z tożsamości korporacyjnej każdej firmy. Jest to korzystne, gdy pewne przedmioty mają być dostarczane klientom i innym gościom. Kolory, kształty, czcionki i spółka mogą być łatwo zmieniane przez doświadczonych projektantów stron internetowych i mogą być dostosowane do specyficznych potrzeb firmy.

SPS16

Specyficzne kody

Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Microsoft

Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
produkt dostarczany mailem 0 zł

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zamiast tego zaloguj się Lub Zresetuj hasło