Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Kliknij "Zamknij" by zaakceptować je, i móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów.

zamknij

SQL Server 2019 Standard CORE

6 999,00 zł
Brutto

Po zakupie otrzymasz:
 • Klucz produktu
 • Potwierdzenie zakupu
 • Wsparcie techniczne
 • Pomoc w ewentualnej instalacji i aktywacji

Ilość Rdzeni
Ilość
Wysyłka w ciągu 48 godzin!

Firmy, które zakupią Microsoft SQL Server 2019 Standard, otrzymają wyjątkowo wydajne i mocne oprogramowanie do zarządzania bazami danych idealnie dopasowane do potrzeb firm. W swoim najnowszym produkcie z tej serii Microsoft stawia na rozbudowę wielu funkcji poprzedniej wersji SQL Server 2017, a także wprowadza nowości koncentrujące się na kwestiach takich jak uczenie maszynowe, usługi w chmurze i big data. Warto zauważyć, że Microsoft wprowadził w SQL Server 2019 nowe łączniki. Dzięki temu użytkownicy mogą wygodnie korzystać z SQL Server do wysyłania zapytań do innych baz danych, na przykład Teradata, MongoDB, Oracle oraz różnych generycznych źródeł danych ODBC.

SQL Server 2019 to idealne narzędzie do obsługi big data

Aby firmy, które zakupią Microsoft SQL Server 2019 Standard, były przygotowane do obsługi dużych ilości danych big data, Microsoft zintegrował strukturę „Apache Spark” oraz Hadoop Distribute File System (HDFS), a więc obie najważniejsze struktury big data. Dzięki interoperacyjności oprogramowanie do środowisk kontenerowych Kubernetes umożliwia wykonywanie zadań zarówno lokalne, jak i poprzez różne chmury publiczne. 

Producent oprogramowania z Redmond ułatwia użytkownikom pracę z dużymi ilościami danych - nawet do 100 TB na bazę danych. Odpowiadają za to kolejne nowe funkcje, takie jak Online Transaction Processing (OLTP) oraz Data Warehousing. Zmodyfikowano także technologię PolyBase oraz używany aparatu magazynu. Udoskonalona technologia PolyBase pozwala teraz wykonywać także zapytania dotyczące danych zapisanych w Azure Blob Storage lub Hadoop. Nowością jest też rozbudowa obsługi klastrów Hortonworks-Hadoop, klastrów Cloudera oraz Azure Storage.

Microsoft rozbudowuje sprawdzone funkcje

Firmy, które zakupią Microsoft SQL Server 2019 Standard, nie tylko oszczędzą pieniądze, lecz także będą korzystać z tego, że Microsoft skupił się na zaletach poprzedniej wersji i konsekwentnie rozbudował je w wersji 2019. Microsoft SQL Server 2019 Standard oferuje użytkownikom na przykład rozszerzone funkcje przetwarzania wykresów. Równie atrakcyjną funkcją jest też bezpośrednie wykonywanie kodu Java. Użycie takiej samej infrastruktury, jak stosowana dla języków Python i R, wpływa pozytywnie na usługi związane z uczeniem maszynowym 

 

Najważniejsze nowości w SQL Server 2019 w skrócie

 • Nowe łączniki łączą Microsoft SQL Server 2019 Standard z bazami danych takimi jak MongoDB, Teradata, Oracle itp. i eliminują dotychczasowe bariery analityczne.
 • Azure SQL DB Hyper Scale jako skalowalna w górę usługa umożliwia automatyczne dopasowywanie także do dużych zadań obejmujących nawet 100 TB na bazę danych.
 • Kompleksowe rozszerzenie funkcji przetwarzania wykresów znanych już z poprzedniej wersji.
 • Bezpośrednie wykonywanie kodu Java i stosowanie języków Python i R do usług związanych z uczeniem maszynowym.
 • Modyfikacja technologii PolyBase i aparatu magazynu.
 • Integracja obu wydajnych struktur big data Apache Spark i Hadoop Distribute File System (HDFS).
 • Wykonywanie zadań zarówno w środowisku lokalnym, jak i przez różne chmury publiczne.
SQLS19S16

Specyficzne kody

Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Microsoft

System Operacyjny Windows 10, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Red Hat Enterprise Linux 7.3, Red Hat Enterprise Linux 7.4, SUSE Enterprise Linux Server v12 SP2, Ubuntu 16.04LTS, Docker Engine 1.8+
Procesor x64 1,4-GHz (minimum), x64 CPU 2,0 GHz lub szybszy (zalecane)
Karta Graficzna Monitor Super VGA o minimalnej rozdzielczości 800 x 600 (zalecana wyższa rozdzielczość)
Pamięć RAM 1 GB (minimum), 4 GB (zalecane)
Dysk 6 GB
Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
produkt dostarczany mailem 0 zł

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zamiast tego zaloguj się Lub Zresetuj hasło