Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Kliknij "Zamknij" by zaakceptować je, i móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów.

zamknij

Windows 10 Enterprise MAK

2 999,00 zł
Brutto

Po zakupie otrzymasz:
  • Klucz produktu
  • Potwierdzenie zakupu
  • Wsparcie techniczne
  • Pomoc w ewentualnej instalacji i aktywacji

  • Tylko online
  • Nowy produkt
Aktywacje
Ilość
Wysyłka w ciągu 48 godzin!

Windows 10 Enterprise odpowiada na potrzeby dużych i średnich organizacji, zapewniając specjalistom IT kompleksowe zarządzanie urządzeniami i aplikacjami.

Poczuj swobodę pracy na zaawansowanym systemie operacyjnym z nowoczesnymi funkcjami i nie martw się o utratę danych. Stwórz bezpieczne i wydajne środowisko pracy z zaawansowanymi funkcjami biznesowymi.

System dla profesjonalistów

System operacyjny Windows 10 zapewnia swobodę pracy, dając dostęp do imponującej biblioteki oficjalnych i nieoficjalnych narzędzi. Wersja pro systemu operacyjnego oferuje bardziej zaawansowaną ochronę, funkcje biznesowe, takie jak tworzenie maszyn wirtualnych, sposoby zdalnego sterowania urządzeniem i wiele więcej.

Edycja pro dla Twojego bezpieczeństwa i biznesu

Wersja Enterprise  systemu Windows 10 zawiera szereg przydatnych funkcji, których nie ma w wersji Home. Do najważniejszych należą zaawansowane zabezpieczenia danych i plików, które można chronić za pomocą szyfrowania Bitlocker. Funkcja BitLocker zabezpiecza Twoje pliki, a funkcja BitLocker Go zapewnia bezpieczeństwo plików na wymiennych urządzeniach magazynujących.

Zarządzaj bezpiecznie swoją firmą

Windows 10 Enterprise  oferuje wiele funkcji, które są pomocne, jeśli prowadzisz firmę. Dzięki usłudze Azure Active Directory zarządzanie firmą nigdy nie było tak proste i efektywne. Przekształć swoje pomysły w aplikacje i zarządzaj nimi za pomocą platformy Azure, ponieważ tutaj masz wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do tworzenia i wdrażania aplikacji oraz zarządzania nimi.

Umieść swoje urządzenie na Autopilocie

Dzięki tej funkcji urządzenie z systemem Windows wykonuje całą pracę samodzielnie. Pobiera wszystkie niezbędne aplikacje i aktualizacje z chmury Microsoft. Jednak nadal masz kontrolę nad procesami i śledzisz postępy. Co więcej, konfigurowanie urządzenia nie jest tak nudne i czasochłonne jak wcześniej, ponieważ teraz wystarczy spersonalizować komputer, potwierdzić kilka kroków, a reszta odbywa się za pośrednictwem urządzenia. Dodatkowo funkcja Autopilot umożliwia łączenie urządzeń z Azure Active Directory, a następnie wdrażanie ich w zarządzaniu urządzeniami mobilnymi.

Microsoft Intune

Ta aplikacja umożliwia zarządzanie urządzeniami z systemem Windows, iOS, macOS i Android z jednego urządzenia. Usługi w chmurze są teraz dystrybuowane globalnie, co daje możliwość zarządzania danymi dostarczanymi pracownikom i partnerom w celu zwiększenia produktywności. Usługa Intune chroni wszystkie dane usługi Office 365, a teraz możesz mieć wgląd w nie na swoim urządzeniu mobilnym. Dodatkowo, jeśli masz jakieś problemy, globalne usługi wsparcia są zawsze gotowe do pomocy.

WIN10EM50

Opis

Rodzaj
MAK
System
Windows 10

Specyficzne kody

Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Microsoft

System Operacyjny Windows 10 Enterprise
Procesor 1-GHz-procesor lub szybszy z 32 Bit (x86) lub 64 Bit (x64)
Karta Graficzna Karta graficzna Microsoft DirectX 9 ze sterownikiem WDDM
Pamięć RAM 1 GB RAM (32-Bit) lub 2 GB RAM (64-Bit)
Dysk 16 GB (32-Bit) lub 20 GB (64-Bit)
Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
produkt dostarczany mailem 0 zł

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zamiast tego zaloguj się Lub Zresetuj hasło