Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Kliknij "Zamknij" by zaakceptować je, i móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów.

zamknij

Windows 10 Home N

319,00 zł
Brutto

Po zakupie otrzymasz:
  • Klucz produktu
  • Potwierdzenie zakupu
  • Wsparcie techniczne
  • Pomoc w ewentualnej instalacji i aktywacji

  • Nowy produkt
Ilość
Wysyłka w ciągu 48 godzin!

Windows 10 Home N:

Nowy system operacyjny Windows 10 Home N, oferowany zarówno zaawansowanym, jak i początkującym użytkownikom, jak sama nazwa wskazuje – daje optymalne wsparcie dla komputera w domu, to jednak równie dobrze sprawdzi się on też w środowisku biznesowym. Jak każda dotychczasowa wersja „Home N” firmy Microsoft, również Microsoft Windows 10 Home N przekonuje do siebie bardzo przyjaznym interfejsem. W zależności od tego, na jakiej platformie zastosujemy Microsoft Windows 10 Home N, zawsze dostosuje się on do danego urządzenia i jego właściwości. Wymagania systemowe dla Win 10 Home N są takie same, jak w dwóch poprzednich wersjach systemu Windows 7 i 8.1. Z tego względu system operacyjny MS Windows 10 Home N funkcjonuje bez problemów, nawet na nieco starszych komputerach.

Nowe funkcje w systemie operacyjnym Windows 10 Home N

Oprócz zmian optycznych, Win 10 Home N wnosi z sobą również szereg nowych funkcji:

  • Cortana: sterowana głosem osobista asystentka do obsługi systemu.
  • Microsoft Edge: nowa przeglądarka internetowa, zastępująca poprzednią wersję Explorera.
  • Rozpoznawanie twarzy i odcisków palców – jeśli dostępne są odpowiednie urządzenia.
  • Continuum: tryb tabletu, dla urządzeń obsługiwanych dotykowo.
  • Windows Holographic: platforma dla obsługi okularów holograficznych – HoloLens.

Oprogramowanie i gry

Normalne programy obsługujące kalendarz, pocztę, muzykę, video i zdjęcia, są tak jak zwykle zawarte w systemie operacyjnym MS Windows 10 Home N. Inną, nową funkcją, która przynosi z sobą Microsoft Windows 10 Home N, jest nowy DirectX 12, który graficznie wspiera gry komputerowe. Nowe funkcje umożliwiają obsługę gier z Xbox One na komputerze, jak i przez sieć domowa lub poprzez internet. Zapewniona jest przy tym również potrzebna wydajność.

Optymalizacje programów w systemie operacyjnym Windows 10 Home N

Znane menu startu zostało w Microsoft Windows 10 Home N przerobione i proponuje teraz system kafelków, w którym można dowolnie dopasowywać  funkcje. Desktop w nowym systemie operacyjnym posiada możliwość tworzenia wielu pulpitów wirtualnych, do wykorzystywania w różnych obszarach. Windows – Store, podczas przechodzenia na Win 10 Home N, został ustandaryzowany do pracy z wszystkimi wersjami.

Bezpieczeństwo i ochrona danych

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, to system operacyjny Windows 10 Home N OEM do uwierzytelniania internetowego wykorzystuje Standard 2.0 FIDO-Alliance. Wprowadzono tu również tryb uwierzytelniania biometrycznego „Microsoft Hello”, który pozwala na meldowania się bez potrzeby wprowadzania hasła. W kwestii zabezpieczenia, to w porównaniu z poprzednimi wersjami systemu, użytkownicy MS Windows 10 Home N, mają teraz o wiele większy wybór. W ustawieniach systemowych, dotyczących połączeń z Microsoft w kwestiach Feedbacks, istnieje dużo możliwości indywidualnych regulacji i dostosowań w poszczególnych obszarach.

Optymalne wsparcie poprzez Microsoft Windows 10 Home N

W przyszłości, zgodnie z tym, co komunikuje Microsoft, nie będą publikowane żadne kolejne wersje Windowsa. Zamiast tego, Windows powinien być wykorzystywany, jako usługa. To oznacza, ze kupujący ten system operacyjny, będą otrzymywać nie tylko kolejne aktualizacje i poprawki, ale również funkcje, które nie były jeszcze dostępne w momencie zakupu.

W10HN

Opis

System
Windows 10

Specyficzne kody

Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Microsoft

System Operacyjny Windows 10 Home
Procesor 1-GHz-procesor lub szybszy z 32 Bit (x86) lub 64 Bit (x64)
Karta Graficzna DirectX 9 lub wyżej ze sterownikiem WDDM 1.0
Pamięć RAM 1 GB RAM (32-Bit) lub 2 GB RAM (64-Bit)
Dysk 16 GB (32-Bit) lub 20 GB (64-Bit)
Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
produkt dostarczany mailem 0 zł

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zamiast tego zaloguj się Lub Zresetuj hasło