Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Kliknij "Zamknij" by zaakceptować je, i móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów.

zamknij

Windows 7 Ultimate

119,00 zł
Brutto

Po zakupie otrzymasz:
  • Klucz produktu
  • Potwierdzenie zakupu
  • Wsparcie techniczne
  • Pomoc w ewentualnej instalacji i aktywacji

Ilość
Wysyłka w 15 minut!

Microsoft Windows 7 Ultimate to jeden z najpopularniejszych systemów operacyjnych na świecie, opracowany przez Microsoft w 2009 roku. Według milionów użytkowników był i nadal jest najlepszą edycją systemu operacyjnego Windows . Jako następca Windows Vista wprowadził liczne ulepszenia i zmiany, stając się ulubionym przez użytkowników. Po premierze systemu Windows 8, a nawet Windows 10, wielu użytkowników nadal korzystało z W7. Zakup Microsoft Windows 7 Ultimate zapewnia licencję na każdą funkcję oferowaną przez system operacyjny, bez żadnych ograniczeń. Ultimate Edition systemu Windows to najlepszy sposób na poznanie jego funkcji za najlepszą cenę.

Microsoft Windows 7 Ultimate

W7 Ultimate to najbardziej zaawansowana edycja systemu operacyjnego W7. Zawiera wszystkie funkcje wersji Home Premium i Professional oraz nie tylko. Ta wersja systemu została opracowana, aby poprawić wrażenia użytkowników podczas korzystania z ich urządzeń i rozwiązać szereg problemów z przeszłości. System operacyjny W7 posiada nowy, szybki i intuicyjny interfejs użytkownika.

Nowy Pulpit oferuje wiele przydatnych funkcji - umożliwia użytkownikowi podgląd okien uruchomionych programów oraz dołączanie skrótów do paska zadań Pulpitu. Oprócz tego W7 wprowadza funkcję znaną jako gadżety pulpitu - małe miniprogramy, takie jak niestandardowy zegar, kalendarz itp., Które można przypiąć do pulpitu. W porównaniu do swoich poprzedników Windows 7 Ultimate jest znacznie sprawniejszy. Dzięki nowym funkcjom wyszukiwania, użytkownicy mogą znaleźć żądane pliki znacznie łatwiej i co ważne szybciej niż w poprzednich edycjach w systemie Windows.

Windows 7

Podczas korzystania z W7 ogólna wydajność systemu jest znacznie lepsza, ponieważ biblioteki plików, takie jak filmy, zdjęcia, muzyka, dokumenty itp., Są rozmieszczane automatycznie. Oprócz tego system operacyjny Microsoftu wspiera architekturę 64-bitową , co pozwala nam w pełni wykorzystać potencjał najnowszych, potężnych komputerów. Większość graczy doceni fakt, że Windows 7 wyraźnie zwiększa wydajność wielordzeniowych procesorów.

Przyjęcie

Microsoft Windows 7 Ultimate otrzymał niezwykle pozytywne recenzje i został ciepło przyjęty przez użytkowników na całym świecie. Według wielu jest to najlepsza wersja systemu operacyjnego Microsoftu i cieszy się dużą popularnością nawet po premierze Windowsa 10. Użytkownicy chwalili jego liczne ulepszenia w stosunku do poprzednika W7, Windows Vista.

Zdecydowanie lepsza wydajność, nowy, lepszy interfejs użytkownika oraz różnorodność przydatnych funkcji były najbardziej chwalonymi cechami systemu Windows 7 . Dodatkowo użytkownicy docenili automatyczny układ bibliotek oraz obsługę architektury 64-bitowej.

Kluczowe cechy

  • Windows 7 Ultimate - najbardziej kompletna edycja systemu Windows 7.
  • Znacząco wyższa wydajność - wykorzystaj pełny potencjał swojego komputera.
  • Nowe funkcje paska zadań - odkryj nowe możliwości oferowane przez pasek zadań.
  • Automatyczna organizacja plików - przestań się martwić o układ swoich bibliotek - system zrobi to za Ciebie!
  • Gadżety na komputery stacjonarne - przeglądaj różne przydatne gadżety na komputery stacjonarne.
W7U
99 Przedmioty

Opis

System
Windows 7

Specyficzne kody

Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Microsoft

System Operacyjny Windows 7 Ultimate
Procesor 1-GHz-procesor lub szybszy z 32 Bit (x86) lub 64 Bit (x64)
Karta Graficzna Karta graficzna Microsoft DirectX 9 ze sterownikiem WDDM
Pamięć RAM 1 GB RAM (32-Bit) lub 2 GB RAM (64-Bit)
Dysk 16 GB (32-Bit) lub 20 GB (64-Bit)
Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
produkt dostarczany mailem 0 zł

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zamiast tego zaloguj się Lub Zresetuj hasło