Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Kliknij "Zamknij" by zaakceptować je, i móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów.

zamknij

Windows 7 Professional

109,00 zł
Brutto

Po zakupie otrzymasz:
  • Klucz produktu
  • Potwierdzenie zakupu
  • Wsparcie techniczne
  • Pomoc w ewentualnej instalacji i aktywacji

Ilość
Wysyłka w 15 minut!

Windows 7 ułatwia życie. Zdobądź elegancki, uproszczony system operacyjny od lidera w branży. Przeglądanie jest szybsze, łączenie prostsze, a interfejs nigdy nie był bardziej przyjazny dla użytkownika. Twój system operacyjny powinien być zaprojektowany tak, aby wspierać Twoją pracę i współpracować z Twoim stylem życia. To idealny wybór dla osób myślących biznesowo i szalonych w grach. Twój komputer będzie działał szybko, płynnie i wydajnie w wersji 32- lub 64-bitowej. System Windows 7 został zaprojektowany, aby poprawić wydajność komputera i zapewnić jego bezpieczeństwo. Spraw, aby Twój komputer poczuł się jak w domu dzięki Windows 7 Pro.

Cechy:

Nowe funkcje, świetne wrażenia - to jest system operacyjny, który jest przyjemny w użyciu. Deweloper jest zaangażowany w dostarczanie transcendentnych doświadczeń komputerowych, kiedy wypuszczał system Windows 7 Pro. Ich wcześniejsze wydanie, Windows Vista, zostało źle przyjęte zarówno przez krytyków, jak i opinię publiczną. Zdecydowany nie powtarzać tego błędu, wydano system Windows 7 Professional. Jest owocem ciężkiej pracy wyjątkowo utalentowanego zespołu. Pasek zadań, który znasz i kochasz, powrócił. Możesz przypiąć do niego swoje ulubione programy lub aplikacje, aby mieć do nich łatwy dostęp. Udostępniaj pliki za pomocą grupy domowej i łatwo zarządzaj dzięki zaktualizowanemu systemowi kontroli konta użytkownika. Programy, które znasz i kochasz, również tu są. Internet Explorer 8, Windows Media Player i Windows Media Center są fabrycznie załadowane. To jest system operacyjny, na który czekałeś.

Biznes i przyjemność - Twój komputer stanie się wydajną maszyną biznesową po zainstalowaniu systemu Windows 7. Funkcje, takie jak obsługa do 192 GB pamięci RAM, operacje pulpitu zdalnego, drukowanie z rozpoznaniem geograficznym, zlokalizowana kopia zapasowa sieci, bezpieczny system szyfrowania plików, tryb Windows XP i tryb prezentacji sprawiają, że ten system operacyjny jest idealny dla dużych firm, małych firm, a nawet dla studentów. Windows 7 Pro został zaprojektowany specjalnie do użytku przez profesjonalistów, ale to nie znaczy, że nie może być używany po godzinach pracy. Graj w gry do DirectX 10 z obsługą multimediów, a nawet 3D! Twój komputer to potężne narzędzie i możesz uwolnić jego pełny potencjał, kupując ten produkt już dziś.

Najpopularniejszy system operacyjny - podczas gdy deweloper kontynuuje dążenie do oferowania najwygodniejszych wrażeń komputerowych, udostępniając nowe systemy operacyjne, takie jak Windows 10, Windows 7 Pro jest nadal najlepszym wyborem dla milionów użytkowników komputerów na całym świecie, ponieważ jest łatwy w nawigacji i jest nadal niezwykle funkcjonalny pomimo szybkiego tempa zmian technologicznych, które stały się znakiem rozpoznawczym epoki nowożytnej. Według NetMarketShare prawie połowa wszystkich systemów operacyjnych zainstalowanych na komputerach na całym świecie to Windows 7. Stań się częścią globalnej sensacji. Uzyskaj system operacyjny, który cieszy się zaufaniem i jest używany przez miliony. Kup teraz Windows 7 Pro.

W7P
97 Przedmioty

Opis

System
Windows 7

Specyficzne kody

Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Microsoft

System Operacyjny Windows 7 Professional
Procesor 1-GHz-procesor lub szybszy z 32 Bit (x86) lub 64 Bit (x64)
Karta Graficzna Karta graficzna Microsoft DirectX 9 ze sterownikiem WDDM
Pamięć RAM 1 GB RAM (32-Bit) lub 2 GB RAM (64-Bit)
Dysk 16 GB (32-Bit) lub 20 GB (64-Bit)
Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
produkt dostarczany mailem 0 zł

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zamiast tego zaloguj się Lub Zresetuj hasło