Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Kliknij "Zamknij" by zaakceptować je, i móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów.

zamknij

Windows 10 Home + Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów

479,00 zł

Zamiast 508,00 zł

Brutto

Po zakupie otrzymasz:
 • Klucz produktu
 • Potwierdzenie zakupu
 • Wsparcie techniczne
 • Pomoc w ewentualnej instalacji i aktywacji

 • Nowy
 • Zestaw

Ten zestaw zawiera

Ilość
Wysyłka w ciągu 48 godzin!

Windows 10 Home:

Nowy system operacyjny Windows 10 Home, oferowany zarówno zaawansowanym, jak i początkującym użytkownikom, jak sama nazwa wskazuje – daje optymalne wsparcie dla komputera w domu, to jednak równie dobrze sprawdzi się on też w środowisku biznesowym. Jak każda dotychczasowa wersja „Home” firmy Microsoft, również Microsoft Windows 10 Home przekonuje do siebie bardzo przyjaznym interfejsem. W zależności od tego, na jakiej platformie zastosujemy Microsoft Windows 10 Home, zawsze dostosuje się on do danego urządzenia i jego właściwości. Wymagania systemowe dla Win 10 Home są takie same, jak w dwóch poprzednich wersjach systemu Windows 7 i 8.1. Z tego względu system operacyjny MS Windows 10 Home funkcjonuje bez problemów, nawet na nieco starszych komputerach.

Nowe funkcje w systemie operacyjnym Windows 10 Home

Oprócz zmian optycznych, Win 10 Home wnosi z sobą również szereg nowych funkcji:

 • Cortana: sterowana głosem osobista asystentka do obsługi systemu.
 • Microsoft Edge: nowa przeglądarka internetowa, zastępująca poprzednią wersję Explorera.
 • Rozpoznawanie twarzy i odcisków palców – jeśli dostępne są odpowiednie urządzenia.
 • Continuum: tryb tabletu, dla urządzeń obsługiwanych dotykowo.
 • Windows Holographic: platforma dla obsługi okularów holograficznych – HoloLens.

Oprogramowanie i gry

Normalne programy obsługujące kalendarz, pocztę, muzykę, video i zdjęcia, są tak jak zwykle zawarte w systemie operacyjnym MS Windows 10 Home. Inną, nową funkcją, która przynosi z sobą Microsoft Windows 10 Home, jest nowy DirectX 12, który graficznie wspiera gry komputerowe. Nowe funkcje umożliwiają obsługę gier z Xbox One na komputerze, jak i przez sieć domowa lub poprzez internet. Zapewniona jest przy tym również potrzebna wydajność.

Optymalizacje programów w systemie operacyjnym Windows 10 Home

Znane menu startu zostało w Microsoft Windows 10 Home przerobione i proponuje teraz system kafelków, w którym można dowolnie dopasowywać  funkcje. Desktop w nowym systemie operacyjnym posiada możliwość tworzenia wielu pulpitów wirtualnych, do wykorzystywania w różnych obszarach. Windows – Store, podczas przechodzenia na Win 10 Home, został ustandaryzowany do pracy z wszystkimi wersjami.

Bezpieczeństwo i ochrona danych

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, to system operacyjny Windows 10 Home OEM do uwierzytelniania internetowego wykorzystuje Standard 2.0 FIDO-Alliance. Wprowadzono tu również tryb uwierzytelniania biometrycznego „Microsoft Hello”, który pozwala na meldowania się bez potrzeby wprowadzania hasła. W kwestii zabezpieczenia, to w porównaniu z poprzednimi wersjami systemu, użytkownicy MS Windows 10 Home, mają teraz o wiele większy wybór. W ustawieniach systemowych, dotyczących połączeń z Microsoft w kwestiach Feedbacks, istnieje dużo możliwości indywidualnych regulacji i dostosowań w poszczególnych obszarach.

Optymalne wsparcie poprzez Microsoft Windows 10 Home

W przyszłości, zgodnie z tym, co komunikuje Microsoft, nie będą publikowane żadne kolejne wersje Windowsa. Zamiast tego, Windows powinien być wykorzystywany, jako usługa. To oznacza, ze kupujący ten system operacyjny, będą otrzymywać nie tylko kolejne aktualizacje i poprawki, ale również funkcje, które nie były jeszcze dostępne w momencie zakupu.

Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów

Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników prywatnych na domowym komputerze. Obojętnie, czy chcecie zaprojektować zaproszenia urodzinowe, prowadzić książkę wydatków domowych, stworzyć prezentację na uczelnie albo do szkoły, czy po prostu coś zanotować, Office Home & Student 2016 pomoże Państwu w każdej pracy. Ten pakiet biurowy dostarczy Państwu odpowiedni program na  każdą okazję.

Przy zakupie Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów otrzymacie wymienione programy Office, jako aplikację do zainstalowania. Będą one zawsze dostępne na Państwa komputerze i mogą być wykorzystywane w nieskończoność. W ten sposób jesteście Państwo przygotowani na wszystkie zadania dnia codziennego, w szkole i w pracy. Microsoft stale zapewnia bezpłatne bieżące update dla pakietu Microsoft Office Home and Student 2016, tak więc oprogramowanie jest zawsze aktualne, dając komfort i bezpieczeństwo.

Nowości w Office Home & Student 2016

 • Dzięki asystentowi “Tell Me” w Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów można szybciej znaleźć funkcję w ramach programu. Wystarczy wpisać słowo kluczowe a otrzymasz listę sugestii.
 • Funkcja „Insights” pozwala bezpośrednio z programu Office, wyszukiwać w internecie zdjęcia, tabele, czy informacje i włączać je bezpośrednio do dokumentu. Link do wyszukiwarki Bing zapewnia szybkie rezultaty.
 • Edytujcie Państwo dokumenty wraz z przyjaciółmi w czasie rzeczywistym a osiągniecie zadziwiające rezultaty.
 • Adaptacyjne programy biurowe w Office Home & Student 2016 analizują Państwa sposoby pracy i pomagają w szybszej realizacji często powtarzalnych zadań.
 • Oszczędzajcie swoje oczy dzięki „Black Theme”. Ciemniejsze, przyjemniejsze barwy ekranu, umożliwiają dłuższa pracę bez zmęczenia.

Aplikacje, których używasz na co dzień

Postaw na zestaw niezawodnych aplikacji. Pracuj nowocześnie z Office 2016 i przekonaj się jak przyjemna może stać się Twoja praca!

Word

Twórz profesjonalne dokumenty tekstowe, używając nowoczesnych narzędzi edytorskich. Wyszukuj informacje, dodawaj cytaty i korzystaj z narzędzi sprawdzających pisownie. Swoje dokumenty wyświetlaj i edytuj jak Ci wygodnie - na dowolnym urządzeniu.

Excel

Pracuj z arkuszami kalkulacyjnymi na wielu urządzeniach bez obaw o utratę oryginalnego formatowania. Dostosuj i porównuj najlepsze wersje wizualizacji swoich danych oraz twórz prognozowania przyszłych wyników.

PowerPoint

Projektuj niepowtarzalne prezentacje na komputerach stacjonarnych oraz przy użyciu dotykowych interfejsów urządzeń mobilnych. Pracuj zespołowo nad każdym slajdem - udostępniaj i edytuj swoje dokumenty online. Wprowadzone zmiany sprawdzaj za pomocą opcji historia wersji.

OneNote

Najciekawsze pomysły zapisuj tak, jak lubisz - twórz za pomocą klawiatury, pisząc lub rysując odręcznie. Komponuj oryginalne notatki! Wzbogacaj je inspirującymi obrazami wyciętymi ze stron internetowych i dziel się nimi w trybie online.

W10HO16HS

Opis

Rodzaj
Klucz
Pakiet
System
Windows 10
Edycja
2016

Specyficzne kody

Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Microsoft

Windows 10 Home

System Operacyjny Windows 10 Home
Procesor 1-GHz-procesor lub szybszy z 32 Bit (x86) lub 64 Bit (x64)
Karta Graficzna DirectX 9 lub wyżej ze sterownikiem WDDM 1.0
Pamięć RAM 1 GB RAM (32-Bit) lub 2 GB RAM (64-Bit)
Dysk 16 GB (32-Bit) lub 20 GB (64-Bit)


Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów

System Operacyjny Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012
Procesor 1-GHz-procesor lub szybszy z 32 Bit (x86) lub 64 Bit (x64)
Karta Graficzna Dla poprawnej pracy wymagany DirectX10
Pamięć RAM 2 GB RAM
Dysk 3 GB wolnej przestrzeni dyskowej
Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
produkt dostarczany mailem 0 zł

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zamiast tego zaloguj się Lub Zresetuj hasło