Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Kliknij "Zamknij" by zaakceptować je, i móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów.

zamknij

Windows Server 2008 Standard

849,00 zł
Brutto

Po zakupie otrzymasz:
 • Klucz produktu
 • Potwierdzenie zakupu
 • Wsparcie techniczne
 • Pomoc w ewentualnej instalacji i aktywacji

 • Nowy
Ilość
Wysyłka w ciągu 48 godzin!

Windows Server Standard 2008, jako następca Windows Server 2003 oferuje wiele nowych programów i dodatków. Rozmaite funkcje w zakresie transmisji danych, zarządzania i ochrony dostępu zostały z Windows Server 2008 Standard zintegrowane i zoptymalizowane. W ten sposób uzyskujecie Państwo skuteczny i niezawodny system operacyjny dla przedsiębiorstwa. Win Server 2008 Standard jest idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich firm.

Intuicyjny interfejs sprosta każdym wymaganiom

Windows Server Standard 2008 skierowany jest do firm, dla których dzięki nowym funkcjom i programom, stanowi doskonałe wsparcie w codziennej pracy. Program Win Server 2008 Standard może być instalowany w swojej rdzennej wersji core, w której całkowicie zrezygnowano z graficznego interfejsu. Ten wariant jest, tak zwaną minimalną wersją systemu operacyjnego i zawiera tylko elementarne i najistotniejsze funkcje. W normalnej instalacji jednak, Microsoft Windows Server 2008 Standard obejmuje pełną game dodatkow i funkcj, takich jak na przyklad platforma wirtualizacji Hyper-V. Umożliwia ona wirtualizacje całych systemów serwerowych a przy pomocy własnych  narzędzi, również do zarządzania i organizowania zasobami wirtualnymi oraz fizycznymi.

Optymalne zarządzanie Państwa serwerem

Jeśli chodzi o podstawową administrację Windows Server Standard 2008, można wybrać jeden z kilku trybów. Jednym z nich jest server manager, który zarządza centralnymi funkcjami, alarmuje oraz informuje Państwa o bieżacym stanie systemu i aktualnych procesach pracy. Do tego celu w MS Windows Server 2008 Standard zostały wykorzystane rownież narzędzia z poprzedniej wersji programu. Następne modyfikacje, to zintegrowanie interfejsu WMI, który udostępnia funkcje hosta do zarządzania skryptami. Funkcja PowerShell pozwala na wielokrotne używanie istniejacych juz skryptów w formacie BAT lub VBS, oraz wprowadzonych Snap-ins i MMC.

Nowe funkcje w Microsoft Server 2008 Standard

Wymagania dla systemu Windows Server Standard 2008 są wyższe w porównaniu do poprzednika, co spowodowane jest oczywiście dużą liczbą nowych funkcji i dodatków. W zamian za to, otrzymujecie Państwo wraz z MS Windows Server 2008 Standard kompleksowy i zoptymalizowany system z wieloma narzędziami i funkcjami. 

 • Serwer Core: tryb minimalny systemu operacyjnego, bez graficznego interfejsu użytkownika
 • PowerShell: administracja systemem za pomocą skryptów
 • Usługi terminalowe: nowe funkcje dodatkowe
 • Active Directory: narzędzia dla użytkownika do zarządzania zasobami
 • BitLocker: funkcja szyfrowania danych
 • IIS 7.0: Nowa wersja Internet Information Services z usługa PHP, SSL, HTML

Oprócz tych usprawnień i innowacji programowych, przeprowadzono w Microsoft Windows Server 2008 Standard optymalizację systemową, co spowodowało że przepustowość danych w porownaniu z poprzednią wersją, została potrojona.

Bezpieczeństwo w systemie Windows Server Standard 2008

Dla Microsoft bezpieczeństwo jest zawsze bardzo istotną sprawą, zwłaszcza w dziedzinie zabezpieczeń dla serwerów. Dlatego właśnie w Win Server 2008 Standard zaoferowano dla Państwa wiele nowych funkcji zabezpieczających. Do nich zalicza się Firewall, w którym dokonano zmian zasad i ustawień snap-in, Read Only Domail Controller, stosowany w kluczowych obszarach dla bezpieczeństwa, Network Access Protection (NAP) oraz strategia izolacji DC, która pozwala na tworzenie i zarządzanie wyodrębnionymi sieciami. Tak więc Microsoft Windows Server 2008 Standard to nie tylko silny, ale również bezpieczny system operacyjny dla serwera.

WS08S

Opis

System
Windows Server 2008

Specyficzne kody

Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Microsoft

System Operacyjny Windows Server 2008 Standard
Procesor 1 GHz (dla 32 bit) i 1,4 GHz (dla 64 bit)
Karta Graficzna brak wymagań
Pamięć RAM 512 MB RAM
Dysk 10 GB
Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
produkt dostarczany mailem 0 zł

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zamiast tego zaloguj się Lub Zresetuj hasło