Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Kliknij "Zamknij" by zaakceptować je, i móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów.

zamknij

Windows Server 2012 Standard

1 049,00 zł
Brutto

Po zakupie otrzymasz:
 • Klucz produktu
 • Potwierdzenie zakupu
 • Wsparcie techniczne
 • Pomoc w ewentualnej instalacji i aktywacji

 • Nowy
Ilość
Wysyłka w ciągu 48 godzin!

Windows Server Standard 2012 jest kolejną wersją systemu Windows Server 2008 R2. Jako system dla serwera, Windows Server 2012 Standard oferuje uaktualnione dodatki. Obejmują one unowocześniony interfejs z Windows 8, liczne nowe programy oraz typowe funkcje serwera w wysokiej jakości.

Uniwersalny  w dziedzinie zarządzanie serwerem

Windows Server Standard 2012 oferuje niezawodny system operacyjny dla serwera z nowoczesnym interfejsem, nowymi programami i wieloma optymalizacjami. Nowatorski uklad interfejsu, który znany jest już z Windows 8, został tutaj zoptymalizowany do obsługi poprzez Touchscreen. Jeśli zechcecie Państwo zrezygnować z tej opcji interfejsu, możecie skorzystać z tak zwanej Core-installation. Ta rdzenna istalacja rezygnuje z interfejsu graficznego i pozwala na skonfigurowanie systemu operacyjnego Microsoft Windows Server 2012 Standard przy pomocy PowerShell i poleceń wprowadzania danych Windows. W Windows Server Standard 2012 Core-installation jest ustawiona domyślnie, co oferuje dodatkowa wydajność aplikacji. Jest to szczególnie ważne przy korzystaniu z SQL-Server albo Hyper-V.

Oprócz optymalizacji optycznej, Windows 2012 Standard obejmuje rownież nowe dodatki, takie jak odnowienie menedżera zadań. Kategoryzuje on uruchamiane procesy, wstrzymuje nieaktywne, zwiększa wydajność i upraszcza znajdywanie aplikacji. Inne funkcje, takie jak Active Directory Domain Service, platforma wirtualizacji Hyper-V, Microsoft Windows Azure i wiele innych czynią z Windows Server Standard 2012 optymalny system operacyjny dla serwera.

Nowe funkcje i programy w Microsoft Windows Server 2012 Standard

Windows 2012 Standard, zapewniając dla Państwa serwera stabilny system operacyjny, wyposażony jest w liczne innowacje i aktualne dodatki:

 • Nowy interfejs użytkownika, zoptymalizowany dla obsługi ekranu dotykowego
 • Nowy menedżer zadań, zmodyfikowany tak, by uzyskać większą moc
 • SMB 3.0, nowa wersja protokołu do szybszego i stabilniejszego dostępu do plików
 • PowerShell 3.0, nowa wersja do zarządzania ustawieniami systemowymi
 • Microsoft Windows Azure, nowa funkcja do zabezpieczania serwera w chmurze Azure
 • Internet Information Services 8.0, zarzadzanie certyfikatami rozszeszonej walidacji

Oprócz zupelnie nowych funkcji i programów w Microsoft Windows Server 2012 Standard, kładzie się również duży nacisk na utrzymanie niezawodności i pełnej optymalizacji pracy. Pomaga w tym najnowsza wersja platformy wirtualnej Hyper-V o bardzo dobrej wydajności oraz ulepszonej wersji DirectAccess. Ten ostatni został zoptymalizowany tak, że serwer zawiera teraz technologie IPv6 i dlatego klucz PKI nie jest już potrzebny.

Bezpieczne zarządzanie plikami

Jako dodatkowe zabezpieczenie Windows 2012 Standard posiada teraz dynamiczną kontrolę dostepu (Dynamic Access Control). Reguluje ona dostęp do plików za pomocą metadanych, wspierając dodatkowo usługę Active-Directory. Dynamiczna kontrola dostępu może na przykład zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi do plików i próbie ich przeniesienia do innych katalogów. Dodatkowo, tworzona jest rownież kopia zapasowa plików. W Microsoft Server Standard 2012, firma wprowadziła nowy sytem plików ReFS. Sluży on jako uzupełnienie znanego NTFS do przechowywania danych.

Windows Server 2012 Standard pracuje z dwoma procesorami fizycznymi oraz umożliwia zastosowanie dwóch dodatkowych jednostek lub maszyn wirtualnych. Windows Server Standard 2012 nadaje się zatem perfekcyjnie dla malych i średnich firm z umiarkowana wirtualizacja.

WS12S

Opis

System
Windows Server 2012

Specyficzne kody

Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Microsoft

System Operacyjny Windows Server 2012 Standard
Procesor Co najmniej 1,4 GHz 64-bitowy procesor
Karta Graficzna brak wymagań
Pamięć RAM Co najmniej 512 MB
Dysk Minimum 32 GB
Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
produkt dostarczany mailem 0 zł

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zamiast tego zaloguj się Lub Zresetuj hasło