Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Kliknij "Zamknij" by zaakceptować je, i móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów.

zamknij

Windows Server 2016 Essentials + SQL Server 2017 Standard

3 599,00 zł
Brutto

Po zakupie otrzymasz:
  • Klucz produktu
  • Potwierdzenie zakupu
  • Wsparcie techniczne
  • Pomoc w ewentualnej instalacji i aktywacji

  • Nowy
  • Zestaw

Ten zestaw zawiera

Ilość
Wysyłka w ciągu 48 godzin!

Windows Server 2016 Essentials to optymalne rozwiązanie serwerowe dla małych firm. Ten bazujący na Windows 10 system może być stosowany na 2 fizycznych procesorach i obsługiwać do 25 użytkowników lub 50 urządzeń i funkcjonuje w przedsiębiorstwach bez środowiska wirtualnego. Microsoft Windows Server 2016 Essentials charakteryzuje się poprawioną funkcjonalnością, która znacznie poprawia wydajność w firmie. Wersja Essentials idealnie nadaje się do pracy w środowiskach z wieloma serwerami jako serwer podstawowy.

Korzyści z korzystania z Windows Server 2016 Essentials

  • Zarządzanie systemem poprzez łatwy w obsłudze interfejs.
  • Większość operacji można przeprowadzić przy pomocy kreatora, bez potrzeby udziału administratora.
  • Prawo do dostępu i obsługi mogą być definiowane  z zarządzane z panelu.
  • Poszczególne stacje robocze są automatycznie zapisywane na serwerze.

Prosta instalacja i obsługa

Jedną z zalet Windows Server 2016 Essentials jest stosunkowo prosta instalacja tego systemu. Kreator instalacji automatycznie rozpoczyna proces instalacyjny i wspiera Państwa we wszystkich ważnych etapach. Podczas instalacji automatycznie zostaje utworzona nowa struktura ActiveDirectory, bez potrzeby kreowania jej przez administratora w tle. Dzięki zoptymalizowanemu interfejsowi, serwer może być łatwo zarządzany nawet przez mniej doświadczonych użytkowników. Windows Server 2016 Essentials posiada bardzo prosty w obsłudze Dashboard. Agent zainstalowany na komputerze klienckim, automatycznie nawiązuje połączenie z serwerem i dba o zapisywanie i przechowywanie danych. Ponadto możliwe jest łatwe dodawanie i zarządzanie uprawnieniami użytkowników prosto z Dashboardu.

Tworzenie i zarządznie kontami użytkowników przy pomocy Office 365

W uzupełnieniu klasycznej metody tworzenia kont użytkowników, istnieje w Windows Server 2016 Essentials możliwość połączenia istniejących już na serwerze kont Office 365 lub bezpośrednie tworzenie skrzynek odbiorczych w Office 365. Do tego wystarczy tylko kreator by połączyć Office 365 z Azure Active Directory. Poza tym możliwe jest również wskazywanie administratorów wśród użytkowników i przypisywanie im różnych praw. Do tego możliwy jest również wybór sposobu przekazywania poleceń systemowi. Można czytać lub pisać polecenia.

 

Microsoft Windows Server 2016 Essentials działa na serwerze fizycznym z dwoma procesorami. Licencjonowanie na rdzeń lub licencjonowanie CAL nie jest wymagana. Windows Server 2016 Essentials obsługuje 25 użytkowników i 50 urządzeń.

SQL Server 2017 Standard — łatwe zarządzanie bazami danych

SQL Server 2017 Standard: bezpieczne zarządzanie danymi za pośrednictwem serwera i chmury

Profesjonalne zarządzanie danymi jest nie tylko niezbędne do celów firmowych, ale również od zasobów ludzkich i sprzedaż. Internetowe rozwiązania SQL znaczącą wpływają na funkcjonalność stron internetowych i ułatwiają na przykład zarządzanie zbiorami danych w sklepach internetowych. Dzięki oprogramowaniu SQL Server 2017 Standard firma Microsoft prezentuje nowe możliwości zarządzania bazami danych, otwierając się po raz pierwszy na użytkowników systemu Linux. Wersja Standard zapewnia optymalną obsługę baz o umiarkowanej ilości danych. Nowe funkcje zapewniają inteligentniejszą analizę danych i uproszczenie poziomu administracyjnego.

Niezależne od platformy korzystanie z oprogramowania SQL Server 2017 do wszystkich celów

Największą zmianą w przypadku oprogramowania SQL Server 2017 Standard w stosunku do jego wszystkich wcześniejszych wersji jest możliwość współpracy systemu z platformą Docker lub Linux. Nawet w przypadku języka programowania użytkownicy mają możliwość wykorzystania szerokiej gamy funkcji oprogramowania SQL Server 2017. Oprócz prostego wprowadzania wszelkiego rodzaju zbiorów danych i zarządzania nimi, oprogramowanie od lat charakteryzuje się najwyższym poziomem bezpieczeństwa. Oprogramowanie SQL Server 2017 Standard zainteresuje firmy, które cenią sobie najwyższe standardy ochrony danych i chcą je optymalnie wdrożyć na poziomie technicznym.

Ważne funkcje i nowości w edycji 2017

Oprócz niezależności od stosowanego języka i platformy, grafowe bazy danych oferują od wersji 2017 nową formę modelowania danych. Dzięki temu modelowi osiąga się wyższy poziom abstrakcji, co pozwala na dodatkowe operacje oraz inteligentniejsze zarządzanie i analizę jeszcze większych zbiorów danych.

Do indeksowania dużych ilości danych szczególnie przydatna jest nowa funkcja „Resumable Online Index Rebuild”. Dzięki niej administratorzy mogą przerwać uciążliwą i czasochłonną operację przebudowy indeksu w dowolnym momencie, a następnie wznowić ją w późniejszym czasie. Przykładowo nowa funkcja umożliwia przeprowadzenie przebudowy w fazach w godzinach nocnych, co nie ma wpływu na ilość aktualnie niezbędnych zasobów systemowych.

Wykorzystując analitykę w czasie rzeczywistym, oprogramowanie SQL Server 2017 Standard zapewnia nową i poprawioną funkcję analizy danych w czasie rzeczywistym. Umożliwia ona do miliona prognoz na sekundę, zapewniając przedsiębiorstwom cenny wgląd w zachowanie klientów lub wewnątrzfirmowe procesy. Dzięki analityce biznesowej typu end-to-end możliwe jest łatwe przekształcanie złożonych ilości danych w przekonujące dokumenty. Zaletą oprogramowania SQL Server 2017 Standard jest również mobilność — wszystkie analizy są łatwo dostępne za pośrednictwem smartfona lub tabletu.

Ponadto nowa wersja Standard zawiera wszystkie wcześniej znane funkcje, których można używać w bardziej wydajnym i łatwym do skalowania środowisku. Przejście na oprogramowanie SQL Server 2017 jest dla użytkowników opłacalne, gdy przedsiębiorstwa rozwijają się w miarę upływu czasu i muszą zarządzać większą ilością danych i je analizować. Przejście na wersję SQL Server 2017 Standard z poprzedniej wersji jest łatwe i szybkie.

Licencja na oprogramowanie SQL Server 2017 Standard 

W celu dystrybucji licencji na znane na całym świecie rozwiązanie do zarządzania bazami danych firma Microsoft stosuje sprawdzony sposób z ostatnich lat. Oprogramowanie SQL Server 2017 Standard można nabyć w zależności od liczby serwerów / licencji CAL, w przypadku edycji Enterprise możliwe jest dodatkowo uzyskanie licencji w zależności od liczby rdzeni. Za pośrednictwem naszej strony internetowej można korzystnie nabyć i pobrać odpowiednie licencje obu wariantów oprogramowania SQL Server 2017 Standard. Po pobraniu możliwe jest używanie oprogramowania w pełnej wersji poprzez zastąpienie istniejącego systemu zarządzania bazami danych lub poprzez pierwsze wykorzystanie tego znanego na całym świecie rozwiązania do zarządzania danymi. Dzięki nowej możliwości użytkowania oprogramowania SQL Server 2017 niezależnie od systemu i platformy nasze tanie licencje zainteresują wszystkich użytkowników i administratorów z firm ze wszystkich branż.

WS16ESQLS17S

Opis

System
Windows Server 2016
Edycja
2016

Specyficzne kody

Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Microsoft

Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
produkt dostarczany mailem 0 zł

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zamiast tego zaloguj się Lub Zresetuj hasło