Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Kliknij "Zamknij" by zaakceptować je, i móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów.

zamknij

Wiedźmin Enhanced Edition STEAM Automat 24/7

0,99 zł
0,89 zł Zniżka 10%
Brutto
Ilość
Wysyłka w 15 minut!

Co otrzymujesz po zakupie?

 • Nieograniczony dostęp do gry
 • Pełną wersję gry
 • Na koncie nie można zmieniać danych
 • Konto jest współdzielone z innymi użytkownikami
 • Tryb gry OFFLINE
 • Usługę udostępnienia/utworzenia konta

Jesteś zainteresowany prywatnym kontem lub grą na swoim własnym koncie? Skontaktuj się z nami!

Opis gry:

NIE MA DOBRA ANI ZŁA, TYLKO TWOJE WYBORY I ICH KONSEKWENCJE

Wiedźmin to gra role-playing osadzona w mrocznym świecie fantasy, w którym granica pomiędzy dobrem a złem nie istnieje. Tytuł cechuje dojrzała fabuła, pełna nietuzinkowych, wielowymiarowych postaci, a także dynamiczną akcja oraz taktyczny system walki.

Wciel się w Geralta z Rivii, legendarnego wiedźmina wciągniętego mimo woli w wir intryg sił walczących o władzę nad światem. Podejmuj decyzje i przewiduj ich konsekwencje w fascynującej przygodzie, jakiej gracze nie doświadczyli nigdy dotąd.

GŁÓWNE CECHY GRY

GERALT Z RIVII — BOHATER JEDYNY W SWOIM RODZAJU

Wciel się w Geralta z Rivii — błyskotliwego i charyzmatycznego bohatera, mistrza miecza, który żyje z zabijania potworów.

Dostosuj postać do swojego stylu gry wybierając z ponad 250 umiejętności specjalnych powiązanych z atrybutami postaci oraz umiejętnościami bojowymi i magicznymi.

BOGATY I WIARYGODNY ŚWIAT FANTASY

Wejdź do mrocznego uniwersum, w którym nie istnieje podział na dobro i zło, inspirowanego twórczością znanego polskiego autora fantasy Andrzeja Sapkowskiego .

NIELINIOWA I WCIĄGAJĄCA FABUŁA

Przeżyj przygodę pełną emocjonujących zwrotów akcji i niełatwych wyborów moralnych, z których konsekwencjami przyjdzie ci się zmierzyć podczas rozgrywki.

Kończ zadania na różne sposoby, zobacz jak podjęte przez ciebie decyzje wpłyną na fabułę gry i odkryj 3 zupełnie różne zakończenia.

TAKTYKA I AKCJA

Okiełznaj 6 różnych wiedźmińskich stylów walki opartych na prawdziwych technikach szermierczych stosowanych w średniowieczu.

Korzystaj z dziesiątek mikstur bojowych, rozbudowanego system tworzenia eliksirów alchemicznych oraz potężnych zaklęć, które dodają walce unikalnej głębi taktycznej.

Ponad 600 realistycznych animacji walki odwzorowanych dzięki sesjom motion capture w renomowanym studiu Metric Minds.

O EDYCJI ROZSZERZONEJ

Wiedźmin — Edycja Rozszerzona wzbogaca uhoronowaną ponad 90 nagrodami grę o liczne dodatki i usprawnienia techniczne.

Ulepszone dialogi i przerywniki filmowe: Ponad 5000 napisanych i nagranych na nowo linijek tekstu, nowa edycja tłumaczenia na język niemiecki, a także ponad 200 nowych gestów podczas przerywników filmowych sprawiają, że gra jest teraz bardziej spójna, a postaci jeszcze bardziej wiarygodne.

Ulepszony Ekwipunek: Nowe metody sortowania przedmiotów i składników alchemicznych oraz nowy system ekwipunku sprawiają, że zarządzanie przedmiotami jest jeszcze łatwiejsze.

Usprawnienia techniczne: Większa stabilność gry, skrócony czas ładowania, lepsza responsywność postaci podczas walki, szybsze ładowanie ekranu ekwipunku, opcja włączenia lub wyłączenia autozapisu i wiele, wiele więcej.

Większa różnorodność postaci: Specjalny system losuje wygląd napotkanych postaci i potworów spośród dziesiątek dostępnych w grze modeli.

W zestawie cyfrowych dodatków gry Wiedźmin — Edycja Rozszerzona znajdują się:

 • Interaktywny komiks
 • Edytor Przygód D’Jinni
 • Dwie nowe przygody oferujące ponad 5 godzin zabawy
 • Ścieżka dźwiękowa z gry
 • Album “Music Inspired by The Witcher
 • Materiały wideo z procesu tworzenia gry
 • Oficjalny poradnik
 • Dwie mapy świata gry
TWWWD
989 Przedmioty

Specyficzne kody

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zamiast tego zaloguj się Lub Zresetuj hasło